Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Wysokiej jakości resuscytator dla niemowląt

W tej ofercie prezentujemy bardzo dobry resuscytator niemowlęcy. Powstał z myślą o najmłodszych pacjentach w celu wykonywania wentylacji oddechowej. Resuscytatory to medyczne sprzęty za pomocą, których wykonuje się resuscytację u pacjentów nieoddychających lub mających problemy z samoczynnym oddechem. Przy pomocy resuscytatorów umożliwia się wentylację wysokimi wartościami tlenu. Resuscytatory inaczej nazywane jako worki samorozprężalne stosowane są najczęściej przez wyspecjalizowany personel medyczny w szpitalach na oddziałach ratunkowych, w karetkach pogotowia i innych Zakładach Opieki Zdrowotnej. Prezentowany w tej ofercie resuscytator to bardzo dobry sprzęt do wentylacji, który został przeznaczony do wielorazowego zastosowania.

Worek samorozprężalny można poddawać sterylizacji w odpowiedni do tego rodzaju sprzętu sposób, dzięki temu zmniejszają się koszty jego użycia. Resuscytator powstał z trwałego tworzywa odpornego na zniszczenia, odpowiednio eksploatowany posłuży przez dłuższy czas. Ten model resuscytatora - worka samorozprężalnego został przeznaczony dla pacjentów - niemowląt oraz dzieci powyżej 10 kg. Urządzenie zapewnia częstotliwość wentylacji na poziomie 35 do 40 razy na minutę. Ilość wdechów max. 98/min. Objętość resuscytatora niemowlęcego wynosi 280 m, z kolei objętość worka rezerwuaru tlenu 1600 ml. Resuscytator posiada również złącze przeznaczone do podawania tlenu. Średnica zaworu pacjenta/ łącznik pacjenta wynosi 22/15 mm. Zestaw zawiera następujące elementy: worek samorozprężalny, worek rezerwuaru tlenu, cewnik tlenowy, maska, instrukcja obsługi.

W tym modelu resuscytator posiada również etui w postaci skrzynki do przechowywania całego osprzętu, dzięki temu zapobiegnie gubieniu się poszczególnych elementów, wygodny podczas przenoszenia. Jego niewielki rozmiar czyni sprzęt bardzo poręcznym i komfortowym w codziennym zastosowaniu w warunkach medycznych. Głównym zadaniem resuscytatorów jest ułatwienie czynności wykonywania sztucznego oddychania podczas resuscytacji. W naszym medycznym sklepie posiadamy również inne resuscytatory przeznaczone dla większych dzieci oraz worki samorozprężalne dla osób dorosłych. Resuscytator silikonowy dla dzieci jest asortymentem medycznym wykonanym zgodnie z ścisłymi normami dla produktów medycznych. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- wysokiej klasy worek samorozprężalny - resuscytator 
- przeznaczony do profesjonalnego zastosowania
- worek został wykonany z trwałych i bezpiecznych materiałów zapewniających mu bardzo dobrą wytrzymałość
- przeznaczony do wielorazowego zastosowania może być poddawany sterylizacji
- resuscytator niewielkich rozmiarów bardzo poręczny
- posiada uniwersalne rozmiary złącz i końcówek kompatybilne z drenami tlenowymi, rurkami intubacyjnymi itp.
- worek bardzo poręczny wygodny w codziennym zastosowaniu przez personel medyczny 
- produkt medyczny w pełni bezpieczny
- przeznaczony dla niemowląt i dzieci o wadze nie większej, niż 10 kg
- w zestawie niezbędne akcesoria
- resuscytator wyposażony w skrzynkę - etui, w której może być bezpiecznie przechowywany i transportowany

punktor  INFORMACJE TECHNICZNE:

- częstotliwość wentylacji na poziomie: 35-40 razy/min
- średnica zaworu pacjenta: 22/15 mm
- maksymalna ilość oddechów na minutę: 98/min
- objętość resuscytatora/wdech: ok. 280ml
- objętość worka rezerwuaru tlenu: 1600ml

ZESTAW ZAWIERA:

- worek samorozprężalny 
- worek rezerwuaru tlenu
- cewnik tlenowy
- maska
- instrukcja obsługi
- skrzynka na urządzenie i akcesoria