Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobrej jakości zgłębniki żołądkowe (sondy żołądkowe). Każdy zgłębnik żołądkowy (określany również jako sonda żołądkowa) pakowany jest pojedynczo i posiada zawsze długi termin przydatności. Zgłębiki żołądkowe wykorzystywane bywają zarówno w terapii szpitalnej, jak domowej. Tak zwana sonda żołądkowa umożliwia między innymi dostarczenie pokarmu pacjentom nieprzytomnym. Istnieją również przypadki, takie jak chociażby zatrucie grzybami, w trakcie których produkt ten wykorzystywany jest jako cewnik do płukania żołądka. Niezależnie od okoliczności, sonda żołądkowa zawsze powinna być zakładana przez osoby posiadające odpowiednią wiedzę oraz umiejętności.

Wszystkie zgłębniki żołądkowe oferowane w naszym sklepie to wysokiej klasy wyroby medyczne. Zgłębniki żołądkowe znajdują szerokie zastosowanie w medycynie. Wykorzystywane są najczęściej w diagnostyce chorób układu pokarmowego, w celu ocenienia czynności wydzielniczych żołądka np. produkcji kwasu solnego, oraz do podawania pokarmu pacjentowi, który z różnych przyczyn nie może przyjmować pożywienia w doustny, tradycyjny sposób. Zgłębnik żołądkowy wykorzystywany także w sytuacjach wymagających płukania żołądka, np. w przypadku zatruć lub jako cewnik do karmienia (sonda żołądkowa).

Sondy do żołądka dostępne w naszym sklepie są profesjonalnymi wyrobami, spełniającymi wszelkie normy dla artykułów medycznych. Dostępne są w różnych rozmiarach. Rozmiary kodowane są odpowiednimi kolorami.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- zgłębniki żołądkowe dostępne są w różnych rozmiarach
- produkt sterylny, pakowany pojedynczo
- posiada długi termin przydatności
- nasze sondy żołądkowe zawierają "bezpieczne zakończenia" 
- wykorzystywane zazwyczaj jako zgłębniki do karmienia pacjentów  
- zgłębniki żołądkowe z zatyczką (klipsem)