Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobre podkłady higieniczne w rolce

Higieniczne podkłady w rolce Medprox to powszechnie stosowane produkty higieniczne w wielu profesjach. Polecane są do zastosowania w salonach kosmetycznych, fryzjerskich, tatuaży, gabinetach masażu, odnowy biologicznej również w warunkach medycznych czy domowych. Podkłady Medprox posiadają bardzo dobrą chłonność dodatkowo zabezpieczone zostały nieprzemakalną warstwą folii, posiadają podwójne wyścielenie z bibuły. Chłonność na poziomie 250 do 300 ml. Podkłady zapewniają doskonałą wytrzymałość, większą niż zwykłe podkłady higieniczne. W tej ofercie podkład dostępny w czarnym kolorze, pasujący do każdego wnętrza, zwłaszcza tam, gdzie wymagana jest duża estetyka.

Podkłady higieniczne mogą być stosowane do czyszczenia różnych powierzchni, sprzętów jako podkład na kozetkę, bardzo dobrze sprawdzają się jako jednorazowe prześcieradło w rolce np. na łóżko, wózki inwalidzkie. Podkłady mogą być również wykorzystywane jako produkty do wycierania chorego po kąpieli, sprawdzają się także w myciu przy użyciu środków bez spłukiwania. Produkty mogą być pomocne jako podkłady do nauki siakania dla psa.Podkład higieniczny o długości 40 m, szerokość równa 50 cm. Posiadają poprzeczną perforację pozwalającą na wygodne porcjowanie materiału o równej długości. Perforacja regularna na odcinku 50 cm, dzięki temu umożliwia równe rwanie kawałków bez użycia nożyczek zachowując odpowiednią estetykę.

Podkłady nieprzemakalne w rolce zapewniają wygodę podczas wykonywania różnego rodzaju czynności. Podkłady mogą być stosowane wszechstronnie, występują dodatkowo w 8 kolorach: zielonym, niebieskim, białym, żółtym, limonkowym, łososiowym, fioletowym i różowym. Kolory można dopasować do każdego wystroju wnętrza. Produkt solidnie wykonany pochodzi od sprawdzonego polskiego producenta. Wygodna rolka o niewielkim rozmiarze pozwala na komfortowe użytkowanie i przechowywanie produktu. W naszej ofercie sklepu medycznego posiadamy również inny asortyment w postaci podkładów higienicznych do profesjonalnego i domowego zastosowania. 

 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- podkłady higieniczne Medprox
- podkłady nieprzemakalne, wyposażone w folię i 2 warstwy bibuły
- produkty przeznaczone do wszechstronnego zastosowania w wielu profesjach np. gabinety kosmetyczne, fryzjerskie, odnowy biologicznej, medyczne, salony masażu
- chłonnosć na poziomie 250 do 300 ml
- sprawdzą się jako podkłady do nauki sikania dla psa
- mogą służyć do czyszczenia powierzchni, sprzętów, jako podkłady na kozetkę, łóżko, wózki inwalidzkie itp.
- podfoliowane na całej długości
- podkłady w wygodnej rolce do przechowywania
- długość wynosi 40 m, szerokość 50 cm
- perforacja do rozrywania co 50 cm, pozwala na urywanie kawałków o tej samej długości bez użycia nożyczek
- produkt od polskiego producenta
- podkłady dostępne w 8 kolorach: zielony, niebieski, żółty, biały, limonkowy, łososiowy, fioletowy, różowy
- w tej ofercie w kolorze czarnym 
- 100 podkładów na rolce

podkłady na łóżko

Napisz opinię
2020-05-14 15:39:16 - 

mocny podkład dobrze się urywa na czarnym mniej widać zabrudzenia polecam