Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Niedrogi ochraniacz na łóżko wielokrotnego zastosowania

W tej ofercie przygotowaliśmy dla Państwa produkt wykorzystywany w celu zachowania większej higieniczności. Jest to podkład ochronny na materac wielokrotnego zastosowania. Podkład tego rodzaju będzie doskonałym zabezpieczeniem: łóżek, materacy, kanap, foteli  itp. przed przeciekaniem, wilgocią. Podkłady tego typu polecane są dla każdego, kto che zachować materac czy łóżko w czystości przez dłuższy czas. Ale podkłady tego typu powstały również z myślą o osobach chorych, które długotrwale ze względu na stan swojej choroby muszą przebywać w łóżku. Ponieważ posiadają materiał przepuszczający powietrze, dzięki temu minimalizują powstawanie odcisków czy ran odleżynowych, dodatkowo materiał jest bardzo miękki i komfortowy dla użytkownika.

Podkład wykonany została z 100 % bawełny typu frotte – warstwa wierzchnia, warstwa znajdująca się pod spodem z 100 % poliuretanu. Prześcieradło zostało wyposażone w wodoodporną strukturę, która bardzo dobrze chroni materac przed przeciekaniem i zanieczyszczeniami. Materiał posiada również inne właściwości a mianowicie jest antyalergiczny, nieprzepuszczający roztoczy, dzięki temu będzie odpowiedni dla alergików i osób mających delikatną skórę. Jest to pokrowiec wyposażony w gumki na rogach, dzięki temu nie ślizga się i można go umieścić na każdym rodzaju łóżka czy materacu. Ochraniacz na łóżko dostępny jest w kilku rozmiarach do wyboru, odpowiednie na standardowe rozmiary materacy, kanap czy wersalek.

Podkład nieprzemakalny na łóżko przeznaczony został do wielokrotnego użytku można go wygodnie prać i suszyć. Jest to niedrogi produkt, który można zakupić w kilku sztukach i mieć zawsze na zmianę. Niniejsza oferta dotyczy rozmiaru: 60 cm x 120 cm, odpowiednia na mniejsze materace, wersalki czy łóżka dziecięce. W naszej ofercie posiadamy również inne rozmiary tego samego asortymentu oraz inne produkty ochronne na łóżka i materace, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- wielorazowy ochraniacz na łóżko - prześcieradło 
- pokryty z wierzchu 100% bawełną, spód 100% poliuretanowa membrana
- podkład wykazujący właściwości wodoodporne, chroni łóżko przed wilgocią i przeciekaniem
- prześcieradło z bawełny frotte wielokrotnego zastosowania, można prać w pralce
- posiada właściwości antyalergiczne, nieprzepuszczający roztoczy
- polecany dla alergików  
- zapewnia wysoki komfort podczas leżenia
- doskonale przepuszcza powietrze polecany dla osób długotrwale leżących w łóżku, minimalizuje występowanie ran odleżynowych
- wyposażony w gumki mocujące, które pozwalają na szybkie ściąganie i zakładanie materaca
- rozmiar: 60 cm x 120 cm