Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Nieprzemakalne prześcieradło wielokrotnego zastosowania

W tej ofercie prezentujemy Państwu bardzo dobry ochraniacz na łóżko przez niektórych wykorzystywany jako prześcieradło. Ochraniacz spełnia bardzo ważną funkcję a mianowicie chroni łóżko, materac przed zabrudzeniami, wilgocią i przeciekaniem. Ten rodzaj podkładu jest wodoodporny, więc spełnia wszystkie te kryteria. Materiał z jakiego zostało wykonane prześcieradło to niezwykle komfortowa 100 % bawełna typu frtotte z 100% poliuretanową membraną w części spodniej. Takie połączenie zapewnia wygodę i nieprzemakalność produktu. Co istotne to ten rodzaj ochraniacza na łóżko posiada również właściwości antyalergiczne, nieprzepuszczające roztoczy, dzięki temu będzie odpowiedni dla alergików oraz osób posiadających wrażliwą skórę.

Materiał zastosowany w ochraniaczu na materac charakteryzuje się również bardzo dobrą przepuszczalnością powietrza, odpowiedni dla osób, które z przyczyn zdrowotnych spędzają długie godziny w łóżku. Warto zaznaczyć, że odpowiednia cyrkulacja minimalizuje powstawanie ran odleżynowych oraz przeciwdziała ich tworzeniu się. Pokrowiec na łóżko wyposażony został w specjalne gumki, które ułatwiają jego mocowanie na łóżku, zapobiegają także ściąganiu się z łóżka. Na pokrowiec zaleca zakładać się prześcieradło, można również wykorzystywać je zamiast prześcieradła, w takim przypadku należy częściej prać ochraniacz.

Rozmiar prezentowanego pokrowca na materac wynosi 70 cm na 140 cm, odpowiedni dla standardowych wersalek, średnich materacy czy łóżek dla dzieci. Wielorazowy ochranicza na materac w bardzo dobrej cenie, warto zakupić 2 lub więcej sztuk aby mieć na zmianę. Posiadamy również inne rozmiary tego samego produktu jak np. rozmiar: 60 cm x 120 cm, 80 cm x 160 cm, 90 cm x 200 cm czy 160 cm x 200 cm. dzięki temu można stosować je od mniejszych po większe rodzaje łóżek, kanap. W ofercie posiadamy również foliowe ochraniacze na łóżka i inny asortyment do higienicznego zastosowania, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- niedrogi ochraniacz na łóżko wielokrotnego zastosowania
- podkład z wierzchu został pokryty 100% bawełną, spód 100% poliuretanowa membrana
- posiada właściwości wodoodporne doskonale zabezpiecza łóżko przed wilgocią i przeciekaniem
- wykonany z mięciutkiej bawełny frotte
- właściwości antyalergiczne, nieprzepuszczający roztoczy
- odpowiedni również dla alergików i osób z delikatną skórą
- posiada właściwości przepuszczające powietrze, bardzo dobry dla osób długotrwale unieruchomionych przebywających w łóżku
- prześcieradło wielokrotnego użytku można prać w pralce
- wyposażony w gumki mocujące, które pozwalają na szybkie ściąganie i zakładanie materaca
- rozmiar: 70 x 140 cm