Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobry ochraniacz na materac

W naszym medycznym sklepie posiadamy szeroką gamę asortymentu przeznaczonego do zachowania większej higieny, nie tylko dla osób chorych ale również zwykłych użytkowników. Do takich produktów należy również prezentowany ochraniacz na łóżko wielokrotnego zastosowania. Jest to rodzaj wielorazowego podkładu - ochraniacza na materac przeznaczonego do prania. Ochraniacz bardzo dobrze sprawdzi się dla każdego, kto chce zapewniać sobie doskonały komfort podczas snu, a przede wszystkim zabezpieczyć materac przed wilgocią, wydzielinami czy innymi zabrudzeniami. Polecany szczególnie dla osób chorych długotrwale przebywających w pozycji leżącej, ponieważ posiada miękki materiał, który jest wyjątkowo komfortowy. Na ochraniacz powinno stosować się prześcieradło, niekiedy on samo może również posłużyć zamiast prześcieradła, w takim przypadku należy częściej prać pokrowiec aby zachować odpowiedni poziom higieny, zwłaszcza u osób przewlekle chorych. 

Wielorazowy podkład na łóżko została wykonany z mięciutkiej 100 % bawełny typu frotte w warstwie zewnętrznej, z kolei warstwa spodnia została zabezpieczona przed przeciekaniem z poliuretanową membraną. Co istotne to materiał posiada doskonałe właściwości wentylacyjne, dzięki temu zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, zapobiegając potliwości. Również tego typu ochraniacz na łóżko przeciwdziała powstawaniu ran odleżynowych i odcisków u osób chorych leżących. Ochraniacz posiada także właściwości antyalergiczne, nieprzepuszczające roztoczy, dzięki temu odpowiedni będzie również dla osób ze skłonnościami alergicznymi.

Pokrowce na materac, które posiadamy występują w szerokiej gamie rozmiarów do wyboru między innymi takie rozmiary jak: 60 cm x 120 cm, 70 cm x 140 cm,  80 cm x 160 cm - widoczny w tej ofercie oraz większe rozmiary jak np.  90 cm x 200 cm i 160 na 200 cm, więc na pewno każdy z Państwa znajdzie i dopasuje rozmiar do swojego materaca czy wersalki. W naszym sklepie także zakupią Państwo jednorazowe ochraniacze na łóżko foliowane oraz zwykłe podkłady medyczne i inny asortyment higieniczny zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- niedrogi podkład z gumką na materac
- produkt wielokrotnego zastosowania
- polecany na wszystkie rodzaje łóżek, materacy, kanap, wersalek itp. 
- pokryty z wierzchu 100% bawełną, spód 100% poliuretanowa membrana
- ochraniacz posiada właściwości wodoodporne, chroni łóżko przed wilgocią i przeciekaniem
- podkład wykonany z wysokiej jakości bawełny frotte  
- posiada właściwości antyalergiczne, nieprzepuszczający roztoczy, idealny dla alergików
- bardzo dobry dla osób z delikatną skórą 
- zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza
- polecany dla osób długotrwale leżących w łóżku
- wyposażony w gumki mocujące, które pozwalają na szybkie ściąganie i zakładanie materaca
- niniejsza oferta dotyczy rozmiaru: 80 cm x 160 cm

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali też: