Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości ochraniacz na materac z gumką

W tej ofercie prezentujemy podkład na materac w dużym rozmiarze jest to ochraniacz przeznaczony na większe materace,  łóżka, wersalki, kanapy. Ochraniacz dedykowany dla każdego, kto oczekuje bardzo dobrego zabezpieczenia materaca przed zanieczyszczeniami, wilgocią, przemakaniem i kurzem. Podkład posiada właściwości wodoodporne, dzięki zastosowaniu w nim poliuretanowego materiału, który chroni przed wilgocią i przeciekaniem. Z kolei wierzchnia warstwa została pokryta 100% bawełną typu frotte, która jest bardzo miękka i zapewnia doskonały komfort w czasie leżenia. Pokrowiec bardzo dobrze sprawdzi się dla osób, które z przyczyn zdrowotnych spędzają długie godziny w łóżku, materiał posiada również właściwości wentylacyjne, które zapobiegają tworzeniu się ran odleżynowych.

Na tego rodzaju ochraniacz łóżkowy powinno zakładać się prześcieradło, chociaż nie jest to koniecznością. Niekiedy pokrowiec  tego typu również bywa stosowany zamiast prześcieradła, ponieważ posiada przyjemną strukturę w dotyku, w takim przypadku należy jednak go częściej wymieniać i prać. Niedrogi ochraniacz wielorazowego zastosowania bardzo przydany w przypadku dzieci, pomocny przy sporadycznym moczeniu się nocnym, w częstym oddawaniu moczu polecamy foliowe ochraniacze, które również zakupią Państwo w naszym sklepie. Osłona na materac posiada właściwości antyalergiczne, dzięki temu będzie odpowiednia dla osób ze skłonnościami alergicznymi czy wrażliwą skórą skołonną do podrażnień. Ochraniacz dodatkowo został wyposażony w specjalne gumki, które pozwlają na łatwiejsze zakładanie i ściąganie. 

Niniejsza oferta dotyczy ochraniacza na łóżko - osłony na materac w dużym rozmiarze:  90 cm x 200 cm, odpowiednim na standardowe wersalki czy podwójne materace, posiadamy również większy rozmiar tzw. "king size" na większe łóżka: 160 cm x 200 cm oraz mniejsze pokrowce, które mogą być stosowane na łóżka dziecięce jak np. rozmiary: 60 cm x 120 cm, 70 cm x 140 cm, czy 80 cm x 160 cm, tak szeroki wybór rozmiarów, pozwoli Państwu na indywidualne dopasowanie ochraniacza do własnego materaca czy łóżka W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę produktów higienicznych jak np. jednorazowe podkłady higieniczne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- niedrogi podkład z gumką na materac
- produkt wielokrotnego zastosowania
- polecany na wszystkie rodzaje łóżek, materacy, kanap, wersalek itp. 
- pokryty z wierzchu 100% bawełną, spód 100% poliuretanowa membrana
- ochraniacz posiada właściwości wodoodporne, chroni łóżko przed wilgocią i przeciekaniem
- podkład wykonany z wysokiej jakości bawełny frotte  
- posiada właściwości antyalergiczne, nieprzepuszczający roztoczy, idealny dla alergików
- bardzo dobry dla osób z delikatną skórą 
- zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza
- polecany dla osób długotrwale leżących w łóżku
- wyposażony w gumki mocujące, które pozwalają na szybkie ściąganie i zakładanie materaca
- niniejsza oferta dotyczy rozmiaru: