Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobry duży podkład wielorazowy na łóżko

Sen to niewątpliwie jedna z ważniejszych czynności jaką wykonuje codziennie każdy z nas. Nasza higiena snu w dużej mierze zależy od tego jak długo śpimy i na czym. Więc bez wątpienia istotny jest tutaj czas, zachowanie odpowiedniej higieny jak i również wybór materaca. Higiena jest szczególnie istotna dla u osób, które długi czas spędzają w łóżku ze względów zdrowotnych. Niekiedy chorzy wykonują szereg czynności na łóżku począwszy od spożywania posiłków, skończywszy na myciu się. Dlatego zabezpieczenia materaca w takiej sytuacji jest niezwykle istotne. Aby móc w prawidłowy sposób zabezpieczyć materac przed wilgocią i zanieczyszczeniami, polecamy zastosowanie ochraniacza na łóżko tzw. podkład nieprzemakalny – wielorazowe prześcieradło.

Materiał z jakiego powstał ochraniacz to wyjątkowo miękka bawełna typu frotte, która jest niezwykle delikatna w dotyku, zapewnia nam wysoki komfort podczas snu czy leżenia. Dodatkowe zabezpieczenie przed wilgocią i przeciekaniem stanowi poliuretanowa membrana. Materiał posiada właściwości wentylacyjne, które zapobiegają nadmiernej potliwości. Dlatego też pokrowiec polecany dla osób, które długotrwale spędzają czas w łóżku i narażone są na występowanie odcisków i ran odleżynwych. Duży wielorazowy podkład na materac został wyposażony w specjalistyczne gumki, które pozwalają zabezpieczyć pokrowiec przed ślizganiem i ściąganiem z materaca.

Duży podkład wielorazowy na łóżko także odpowiedni dla osób i dzieci, u których występuje moczenie nocne czy sporadyczna inkontynencja kałowa. Wodoodporne ochraniacze na materac polecane są dla każdego, kto chciałby w łatwy sposób zadbać o higieniczność własnego łóżka. Pokrowiec przeznaczony został do prania w temp. zalecanej przez producenta.  Rozmiar pokrowca w tej ofercie bardzo duży: 160 cm x 200 cm. Posiadamy również inne rozmiary takie jak: 60 cm x 120 cm, 70 cm x 140 cm, 80 cm x 160 cm, 90 cm x 200 cm. Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty, w której znajdą Państwo również inne rodzaje podkładów zabezpieczających łóżka i kozetki, w tym podkłady jednorazowe i inny asortyment medyczny. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- duży wielorazowy podkład na materac
- przeznaczony do wielokrotnego użytku
- dla każdego, kto ceni komfort i higieniczność
- polecany na wszystkie rodzaje łóżek, materacy, kanap, wersalek, kozetek, foteli itp. 
- wykonany z wyjątkowo miękkiej bawełny frotte
- podkład pokryty z wierzchu 100% bawełną, spód 100% poliuretanowa membrana
- podkład o wodoodpornych właściwościach, doskonale zabezpiecza materac przed wilgocią i przeciekaniem
- antyalergiczny polecany dla osób, które mają tendencję do alergii skórnych
- posiada właściwości oddychające, odpowiedni dla osób, które długi czas spędzają w łóżku z powodów zdrowotnych
- ochraniacz wyposażony w gumki mocujące, które pozwalają na szybkie ściąganie i zakładanie materaca
- rozmiar: 160 cm x 200 cm