Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobre podkłady chłonne

Podkłady higieniczne Seni Soft to specjalistyczny asortyment higieniczny do wszechstronnego zastosowania. Podkłady Seni Soft to produkt wysokiej jakości o bardzo dobrej chłonności. Podkłady wykonane zostały z materiału, który zapewnia im większą chłonność niż zwykłe podkłady przeznaczone do codziennego zastosowania. Podkłady posiadają kilka warstw z celulozy, dodatkowo wyposażone w warstwę antypoślizgową, dzięki temu nie zsuwają się z łóżka. Podkłady wykazują bardzo dobrą odporność na rozdzieranie. Dodatkowym atutem jest wyjątkowa miękkość materiału niezwykle przyjemna w zetknięciu ze skórą, dzięki temu podkłady będą odpowiednie dla osób długotrwale leżących narażonych na występowanie podrażnień skóry i ran odleżynowych.

Podkłady jak wyżej wspomniano odpowiednie są do wszechstronnego użytku. Bardzo dobrze sprawdzają się w codziennej opiece nad osobą chorą, która musi szereg czynności higienicznych wykonywać w łóżku. Mogą być używane w celu zabezpieczenia prześcieradła przed przemakaniem, bardzo dobre do zastosowania również zamiast prześcieradła. Podkłady jednorazowe mogą służyć jako zabezpieczenie łóżek, kozetek, foteli w czasie badań. Produkty odpowiednie będą dla mam podczas przebierania dziecka bardzo dobrze zabezpieczają przed wilgocią i innymi zabrudzeniami. Podkłady pomocne mogą być także dla kobiet w połogu. Mogą również stanowić zabezpieczenie sprzętów medycznych itp. Podkłady medyczne niezastąpione również dla osób, które mają problemy z inkontynencją moczową i kałową także dzieci.

Podkłady mogą być przydatne, kiedy w domu posiadamy małe zwierzęta, szczególnie szczeniaki na etapie nauki sikania. Mogą być także stosowane w warunkach weterynaryjnych podczas wykonywania licznych zabiegów itp. Podkłady medyczne Seni Soft występują w kilku rozmiarach do wyboru od mniejszych do większych, dzięki temu można dopasować je do każdej powierzchni np. łóżka dziecięce, dla dorosłych itp. Podkłady należą do asortymentu jednorazowego. Podkłady zostały wyprodukowane zgodnie z normami medycznymi są bezpieczne w użytkowaniu. Prezentowany rozmiar 40 x 60 cm w ilości 5 sztuk, posiadamy również inne rozmiary podkładów medycznych z serii Seni. W naszej ofercie sklepu medycznego znajdą Państwo również inny asortyment przydatny w opiece nad pacjentem.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- podkłady przeznaczone do wszechstronnego zastosowania np. jako zabezpieczenie łóżek, foteli, krzeseł, wózków inwalidzkich i innych sprzętów medycznych przed wilgocią i zanieczyszczeniami
- odpowiednie w opiece nad pacjentem w domu, szpitalu, jednostkach opiekuńczych itp.
- pomocne dla mam w połogu, również podczas przewijania dzieci
- dla dzieci i dorosłych mających problemy z nietrzymaniem moczu i kału
- maty chłonne wyprodukowane zgodnie z wymaganiami dla wyrobów medycznych
- celulozowo-włókninowe
- wykonane z 6 sprasowanych warstw
- zapewniają wysoką chłonność
- podkłady jednorazowe
- od spodu podfoliowane - antypoślizgowe
- krawędzie zabezpieczone przed przeciekaniem
- wewnątrz wypełnione pulpą celulozową, dobrze absorbującą wydzieliny, płyny itp.
- wierzchnia warstwa wykonana z miękkiej włókniny, przyjaznej dla skóry
- rozmiar: 40 x 60cm

Napisz opinię
2017-06-27 20:45:14 - 

Bardzo higieniczny produkt, odpowiednio zapakowany. Spełnia moje wymagania