Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobre podkłady papierowe jednorazowe

Niedrogie podkłady papierowe w rolce przeznaczone do wszechstronnego zastosowania. Podkłady tego typu mogą posłużyć w codziennych czynnościach zamiast ręczników papierowych, są do nich podobne jednak dużo bardziej trwalsze. Podkłady polecane do zastosowania w warunkach medycznych w celu utrzymania wysokiej higieny, niekiedy stosowane zamiast jednorazowych prześcieradeł np. na wózki inwalidzkie, kozetki, fotele zabiegowe np. podczas wykonywania różnych badań. Podkłady jednorazowe odpowiednie będą do zastosowania w domu przy wykonywaniu różnych czynności np. mycie, sprzątanie, wycieranie kurzu itp. Odpowiednie także do zastosowania w wielu innych profesjach między innymi fryzjerstwie, zakładach kosmetycznych, salonach masażu itp.

Podkłady papierowe zostały umieszczone w wygodnej rolce dzięki temu nie zajmują dużo miejsca. Rolka utrzymuje podkład w nienaruszonej strukturze w każdej chwili można urwać kawałek materiału i zastosować go. Materiał papierowy posiada wygodną perforację na całej długości co 37,5 cm, która ułatwia jego odrywanie bez poszarpania, co również wpływa na walory estetyczne zwłaszcza podczas wykonywania licznych zabiegów kosmetycznych. Dzięki zastosowaniu perforacji podkłady medyczne są łatwe i wygodne w użyciu i nie wymagają stosowania nożyczek, przydatne także w każdej podróży. Podkłady bardzo dobrze sprawdzają się podczas karmienia przy zabezpieczeniu ubrania przed zabrudzeniem.

Podkłady jednorazowe polecane również w czynnościach myjących osoby chorej długotrwale leżącej za pomocą specjalistycznych preparatów np. w piance czy kremie, ich delikatna struktura nie podrażnia skóry i pozwala delikatnie oczyścić skórę z pozostałych resztek. Podkłady medyczne Abena posiadają szerokość 50 cm i długość 50 metrów, wystarczą na długi czas użytkowania. W ofercie naszego sklepu internetowego znajda Państwo również inne podkłady higieniczne występujące w szerokiej gamie rozmiarów. W tej ofercie podkład w rolce w kolorze białym.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- bardzo dobre podkłady chłonne jednorazowe
- polecane do zastosowania w warunkach medycznych, domowych, w gabinetach fryzjerskich, kosmetycznych, masażu itp.
- stanowią ochronę przed wydzielinami i innymi zanieczyszczeniami
- odpowiednie do mycia chorego pacjenta
- niezastąpione w każdej podróży
- podkłady papierowe wykazują bardzo dobrą chłonność
- wymiary podkładu: 50 cm szerokość, 50 m długość
- podkłady w rolce posiadają wygodną perforację materiału co 37,5 cm
- łatwe w codziennym zastosowaniu
- podkłady w rolce wygodne w przechowywaniu i użytkowaniu
- w estetycznym białym kolorze

Napisz opinię
2017-06-27 21:00:10 - 

Podkłady kupujemy dla naszych studentów fizjoterapii. Opakowanie jest bardzo wydajne, wystarcza na długi czas