Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Tanie podkłady higieniczne

Tanie i wytrzymałe podkłady jednorazowe Abena, to jeden z najbardziej popularnych produktów w swojej kategorii. Podkłady charakteryzują się bardzo dobrą jakością wykonania. Posiadają specjalistyczną strukturę, która zapewnia im odpowiednią chłonność. Od spodu pokryte zostały warstwą foliową, która chroni przed wilgocią i przemakaniem. Zastosowany materiał wewnętrzny jest bardzo delikatny dla skóry i nie wywołuje podrażnień. Podkłady medyczne mogą posłużyć do wszechstronnego zastosowania w warunkach domowych, przy opiece nad dzieckiem do przewijania czy w opiece nad osobą chorą leżącą. Doskonałe do zabezpieczeń łóżek szpitalnych, kozetek, wózków inwalidzkich czy aparatury medycznej przed kurzem i innymi zanieczyszczeniami.

Podkłady ochronne mogą być również pomocne w utrzymaniu czystości w domu w przypadku posiadania zwierząt, bardzo dobre dla szczeniaków przy nauce sikania. Można wykorzystywać je na różne sposoby. Dodatkowo produkty z linii Abena występują w kilku rozmiarach od najmniejszego 40 x 60 cm, średniego 60 x 60 cm oraz 90 x 60 cm, dzięki temu każdy z Państwa może dobrać rozmiar do własnych potrzeb. Małe podkłady doskonale sprawdzą się do przewijaków, również do zabrania w podróż z dzieckiem, można pojedynczo włożyć je do torebki czy wózka. Większe mogą posłużyć do przykrycia różnych łóżek i innego sprzętu medycznego, dobrze sprawdzają się również jako zabezpieczenie łóżka pod prześcieradła.

Podkłady higieniczne Abena do jednorazowego zastosowania. W naszej ofercie posiadamy również inne rodzaje podkładów, które są jeszcze bardziej chłonne, w  sklepie znajdą Państwo także asortyment zabezpieczający materace, wersalki, podkłady wielorazowe oraz prześcieradła z możliwością prania i inny sprzęt medycznego zastosowania. Niniejsza oferta dotyczy podkładów w rozmiarze 40 x 60 cm o chłonności 300 ml. Podkłady pakowane po 25 sztuk w opakowaniu.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- podkłady Abena jednorazowe
- przeznaczone do wszechstronnego zastosowania mogą być stosowane jako podkłady na łóżko, kozetki, do przykrycia medycznej aparatury
- posiadają warstwę chłonną bardzo dobrze absorbującą wilgoć
- delikatny materiał
- doskonałe jako podkłady do przewijania dla dzieci
- mogą być stosowane w nauce sikania dla małych szczeniaków
- 6 warstwowe celulozowe
- opakowanie 25 sztuk
- rozmiar: 40 x 60 cm
- chłonność na poziomie 300 ml

Napisz opinię
2017-06-27 20:46:36 - 

Podkłady wyglądają bardzo estetycznie i wygodnie się na nich siedzi