Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Podkłady jednorazowe Abena to dobrej jakości podkłady chłonne, które mają za zadanie chronić różne powierzchnie przed wilgocią i zabrudzeniem. Podkłady Abena przeznaczone są do wszechstronnego zastosowania. Bardzo dobre w zabezpieczaniu sprzętu medycznego przed wilgocią, kurzem. Polecane do wyścielania łóżek, wózków inwalidzkich, kozetek, foteli zabiegowych w celu zabezpieczenia przed wydzielinami i zanieczyszczeniami różnego pochodzenia. Podkłady bardzo często stosowane przez kobiety w połogu jak i również do przewijania małych dzieci na przewijakach, łóżkach, wózkach, również przydatne np. w miejscach publicznych, gdzie należy zachować szczególną higienę.

Podkłady jednorazowe bardzo dobre dla osób dorosłych, dzieci mających problem z nietrzymaniem moczu czy też kału. Pomocne mogą być w czynnościach higienicznych dla osób chorych długo leżących, np. podczas mycia czy karmienia w łóżku. Podkłady higieniczne odpowiednie także do zastosowania, kiedy w domu mamy małe szczeniaki, które uczą się sikać, bardzo dobre również przy wyścielaniu klatek, kojców. Sprawdzą się również w warunkach weterynaryjnych podczas wykonywania różnego rodzaju zabiegów. Struktura podkładu została pokryta nieprzemakalną folią, dzięki temu podkład posiada wodoodporne właściwości. Podkład Abena wyposażony został w wkład chłonny absorbujący ciecz. Dodatkowo podkłady bardzo miękkie wykonane z 6 sprasowanych warstw.

Dla jeszcze skuteczniejszego zabezpieczenia przed przeciekaniem posiadają uszczelnione krawędzie. Warto stosować podkłady jednorazowe w celu zabezpieczania  i utrzymania czystości wielu powierzchni i przedmiotów, szczególnie tych, które nie są odporne na czyszczenie. Podkłady podfoliowane Abena występują w kilku rozmiarach dostępne również w naszym sklepie, a mianowicie 40x 60 cm, 60 x 90 cm oraz prezentowany w tej ofercie 60 x 60 cm, więc można dopasować je do każdej powierzchni. W opakowaniu znajduje się 25 sztuk asortymentu medycznego. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór produktów w postaci podkładów chłonnych jednorazowych i wielorazowych. Prosimy zapoznać się z naszą ofertą. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- podkłady higieniczne, jednorazowe
- przeznaczone do wszechstronnego zastosowania w warunkach medycznych, domowych itp. 
- wierzchnia strona miękka, przyjemna w dotyku
- spód zabezpieczony mocną nieprzemakalną folią
- chłonny wkład absorbujący ciecz
- spełniają wymagania wyrobów medycznych
- sześciowarstwowe z 6 sprasowanych ze sobą warstw, czynią produkt trwalszym
- posiadają uszczelnione krawędzie
- podkłady wytrzymałe na rozrywanie
- idealne do zabezpieczenia wózków, łóżek itp. powierzchni
- izolują wilgoć dzięki chłonnej pupie celulozowej
- zabezpieczają przed zabrudzeniem różnych powierzchni
- wyprodukowane zgodnie z wymaganiami dla wyrobów medycznych

Napisz opinię
2017-06-27 20:42:20 - 

Podkłady są bardzo chłonne, bez obaw mogę przewijać moje dziecko

2020-04-17 13:13:13 - 

Bardzo dobre używam jednego produktu przewijając dziecko i dla naszego szczeniaka