Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobre prześcieradła foliowe

Nieprzemakalne prześcieradła podfoliowane to propozycja dla wszystkich jednostek medycznych, opiekuńczych również do wykorzystania w warunkach domowych. Prześcieradła z folią stanowią doskonałe zabezpieczenie wielu powierzchni w domu mogą być ochroną na łóżka, fotele. Zwłaszcza przydatne dla opiekunów osób chorych długotrwale leżących, które zmuszone są do wykonywania różnych czynności w łóżku jak np. jedzenie, mycie. Pomocne będą w zachowaniu większej higieniczności dla osób z nietrzymaniem moczu i kału u dzieci czy osób dorosłych. Ich zastosowanie pozwala zachować łóżko czy materac w czystości.

Prześcieradła foliowane bardzo dobre dla kobiet po porodzie pozwalają na większy komfort dla świeżo upieczonych mam, doskonale sprawdzają się również podczas przewijania malutkich dzieci zabezpieczając przed zabrudzeniem. Prześcieradła z folią powszechnie wykorzystuje się w zabezpieczaniu sprzętów medycznych, łóżek, kozetek, foteli, wózków inwalidzkich przed zanieczyszczeniami różnego pochodzenia. Prześcieradło zostało wykonane z miękkiego materiału, spodnia warstwa podfoliowana dzięki temu prześcieradło odporne jest na wilgoć i inne zanieczyszczenia. Materiał charakteryzuje się doskonałą trwałością, więc może być stosowany przez dłuższy czas. Prześcieradła foliowane dostępne są w dwóch rozmiarach, prezentowany w tej ofercie 210 x 80 cm oraz mniejszym 170 x 80 cm, więc z powodzeniem można dopasować je na mniejsze i większe łóżka w tym dziecięce.

Warto zakupić tego typu prześcieradło, ponieważ jest bardzo wygodne i praktyczne również dla zwykłych użytkowników, a do tego pozwala uchronić przed zanieczyszczeniami i wilgocią. Prześcieradła z folią  tego typu można również stosować, kiedy posiadamy zwierzęta np. dla szczeniaków w nauce sikania, przy wyścielaniu kojców, klatek, w zabezpieczaniu łóżek itp., odpowiednie również w wielu czynnościach weterynaryjnych. W ofercie naszego sklepu zakupią Państwo także inne rodzaje prześcieradeł jednorazowych, wielorazowych oraz podkłady medyczne dostępne w kilku rozmiarach itp.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- prześcieradła foliowane 
- przeznaczone do wszechstronnego zastosowania
- polecane do użytku domowego, w jednostkach medycznych, do zastosowania w placówkach opiekuńczych itp. 
- pomocne w opiece nad pacjentem chorym
- bardzo dobre dla mam w połogu, podczas przewijania dzieci
- odpowiednie dla osób z nietrzymaniem moczu i kału
- mogą być stosowane w wetrynari
- rozmiar prześcieradła: 210 x 80 cm
- posiadaj warstwę nieprzemakalnego laminatu
- odporne na czynniki zewnętrzne
- doskonałe do ochrony łóżek, materacy, kozetek itp.
- zapewnia komfort i higienę

Napisz opinię
2017-06-27 21:02:08 - 

Prześcieradło nie jest nieprzyjemne dla skóry, fajnie że nie przemaka