Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobre pokrowce na materac

Pokrowce foliowe to specjalistyczny asortyment ochronny do zastosowania w warunkach medycznych, domowych i wszędzie tam, gdzie wymagana jest wysoka ochrona przed wilgocią i zanieczyszczeniami różnego pochodzenia. Są to niedrogie pokrowce foliowe, które można stosować wszechstronnie. Pokrowce zostały przeznaczone na materace, łóżka, wersalki itp., ich rozmiar wynosi 210 x 90 x 20 cm, więc odpowiednie będą na duże powierzchnie, w przypadku zastosowania na mniejsze można je odpowiednio zawinąć. Pokrowce na materac wykonane z foliowego tworzywa stanowią doskonałą ochronę przed przeciekaniem, różnego rodzaju wydzielinami, płynami, zabrudzeniami różnego pochodzenia.

Pokrowce foliowane na materace będą odpowiednie do zastosowania dla osób, które mają problemy z nietrzymaniem moczu czy kału, również dzieci. Ochraniacz foliowy pozwala na idealne zabezpieczenie łóżka, zachowując go w należytej higieniczności przez dłuższy czas. Pokrowiec jest jednorazowy jednak w przypadku niewielkiego przemoknięcia czy innego zanieczyszczenia można łatwo wytrzeć foliową strukturę za pomocą ręczników papierowych lub też zwykłych, dzięki temu nie wymaga się codziennie stosowania nowego pokrowca. Przy dużym zabrudzeniu, które trudno jest usunąć czy uszkodzeniu materiału należy wyrzucić pokrowiec i zastosować nowy. Pokrowce polecane do wszechstronnego zastosowania w warunkach szpitalnych, w jednostkach opiekuńczych, domowych itp.

Ochraniacze na łóżko pomoce mogą być również w opiece nad pacjentem długotrwale leżącym w łóżku, który zmuszony jest do wykonywania wielu czynności w łóżku jak np. mycie, czy jedzenie. Pokrowce odpowiednie również w celu zabezpieczenia łóżek, kanap przed zwierzętami domowymi zwłaszcza przy szczeniakach np. w nauce sikania. Pokrowce mogą poslużyć również w celu zabezpieczania dużych sprzętów nie tylko medycznych, również tych przeznaczonych do użytku domowego przed różnego rodzaju zanieczyszczeniami, wilgocią. Pokrowiec w tej ofercie w kolorze niebieskim widocznym na zdjęciu, wyposażony został w gumkę w celu łatwiejszego zakładania i ściągania. W naszej ofercie znajdą Państwo również inne rodzaje pokrowców, prześcieradeł, podkładów medycznych w celu zwiększenia higieniczności dla pacjenta.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- pokrowiec foliowy z gumką
- pokrowiec przeznaczony do wszechstronnego zastosowania w warunkach medycznych, domowych itp. 
- wykonany z mocnego nieprzemakalnego materiału
- polecany dla osób dorosłych i dzieci w nietrzymaniu moczu
- nieprzemakalny pokrowiec foliowy na materac do ochrony łóżek, wersalek itp.
- stosowane w celu zabezpieczenia dużych przedmiotów, nie tylko medycznych
- w oplocie umieszczono gumkę utrzymującą pokrowiec na materacu 
- pokrowce foliowe na łóżko zapewniają wysoki komfort i higienę
- pokrowiec łatwy w ściąganiu i zakładaniu
- wymiary pokrowca: 210 x 90 x 20 cm
- pokrowiec w kolorze niebieskim

Napisz opinię
2017-06-27 21:00:57 - 

Pokrowiec nie zsuwa się z materacu, ponieważ posiada gumkę dookoła. Bardzo praktyczne i mądre rozwiązanie