Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Oblicz ratę

punktor  W KILKU SŁOWACH:

Bardzo dobra waga dla dzieci 

Waga dla małych dzieci to niezbędny asortyment pozwalający na codzienne monitorowanie wagi malucha. Kontrola wagi jest niezwykle ważnym parametrem dla osób dorosłych również dla dzieci mniejszych i większych, zarówno zbyt wysoka jak i niska powinna zaniepokoić rodziców. Wagi dziecięce szczególnie dla najmłodszych dzieci nieznacznie różnią się od wag dla osób dorosłych, przede wszystkim wielkością platformy. Jest ona większa i niekiedy specjalnie wyprofilowana aby mogło zmieścić się na niej dziecko. Nowoczesne wagi dla dzieci jak Romed Digital Baby Scale pozwalają na pomiar dziecka w pozycji stojącej, siedzącej czy leżącej, co bardzo ułatwia pomiar.

Dodatkowo ten model posiada specjalną funkcję HOLD, która pozwala wykonać pomiar dziecka w ruchu, niewątpliwie przydatna opcja w przypadku malutkich dzieci, które są bardzo ruchliwe. Funkcja TARA pozwala szybko odjąć od właściwej wagi ciężar pieluszki, kocyka czy ubranka, dzięki temu dziecko nie musi być ważone bez ubrania. Wygodną opcją jest również możliwość podświetlania pomiaru ułatwiającą odczyt danych. Waga dziecięca Romed posiada dużą i bardzo stabilną powierzchnię pozwalającą na wykonanie bezpiecznego pomiaru ciała u dziecka dodatkowe bezpieczeństwo stanowią antypoślizgowe nóżki. Dodatkowo wyposażona została w sygnalizację zużycia baterii, informacja pojawia się na wyświetlaczu w formie komunikatu.

Waga elektroniczna dziecięca posiada przełącznik między jednostkami kg/ib/oz. Waga pomiarowa Romed została przeznaczona dla dzieci do maksymalnej wagi 20 kg. Całość wagi wynosi 1,7 kg jest bardzo lekka i wygodna w przenoszeniu. Waga dla dziecka Romed Digital Baby Scale to certyfikowany produkt medyczny. Powierzchnia platformy ważącej wynosi 56cm x 26 cm jest odpowiednio duża aby móc zważyć dziecko w pozycji. Urządzenie pomiarowe zostało objęte 24 gwarancją producenta. W naszej ofercie posiadamy również wagi elektroniczne dla osób dorosłych oraz inny asortyment medyczny również dedykowany dla dzieci. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- waga dla dziecka Romed Digital Baby Scale
- posiada funkcję TARA, która umożliwia badanie ciężaru samego ciała po odliczeniu ubranka, kocyka czy pieluszki
- funkcja HOLD daje możliwość pomiaru niemowląt w ruchu
- pomiar może nastąpić gdy dziecko stoi, siedzi lub leży
- zapewnia precyzyjny pomiar
- obciążenie maksymalne: 20 kg
- w komplecie: baterie, instrukcja w języku polskim, karta gwarancyjna
- posiada przełącznik między jednostkami: kg/lb/oz
- funkcja automatycznego wyłączania zapewnia oszczędność baterii
- antypoślizgowe nóżki stanowią większe bezpieczeństwo w czasie badania
- wyrób certyfikowany

punktor  INFORMACJE DODATKOWE:

- analizująca waga Romed Digital Baby Scale
- dokładność pomiaru: 5g
- pomiar: na siedząco, leżąco, stojąco
- pomiar wagi w zakresie: 0,005 kg - 20 kg
- powierzchnia platformy w rozmiarze: 56 x 26 cm
- opcja zasilania: baterie 1,5V AAA 2 szt.
- masa produktu: 1,7 kg
- max. obciążenie użytkownika: 20 kg
- możliwość pomiaru w ruchu funkcja HOLD
- funkcja zmiany jednostek: kg/ib/oz
- funkcja Tara: tak 
- automatyczny wyłącznik
- okres gwarancji: 24 miesiące

Napisz opinię
2020-03-20 14:51:38 - 

Waga bardzo dobra mogę dokonać pomiaru nawet jak dziecko jest niespokojne, platforma pozwala na wygodne położenie dziecka.

2020-04-21 10:46:20 - 

Tak zdecydowanie ta waga to strzał w 10, tez mogę polecić, przy ruchliwym dziecku szczególnie na inne nie mam możliwości żebym zważyła dzieci a mam dwójkę urwisów.