Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości waga elektroniczna dla dzieci i dorosłych

Monitorowanie stanu naszej wagi jest bardzo istotne z punktu widzenia zdrowotnego. Bardzo często otyłość jest przyczyną wielu schorzeń, wynika z nieodpowiedniej diety, braku ruchu, chorób i innych czynników. Istotna jest kontrola wagi u każdego z nas, ponieważ może zapobiegać otyłości. Wagę powinniśmy kontrolować systematycznie i najlepiej jest reagować na jej zmiany natychmiastowo. Zarówno nadwaga jak i niedowaga mogą być przyczyną różnego rodzaju chorób. Waga elektroniczna to urządzenie pozwalające na pomiar masy ciała u dzieci i dorosłych. 

Nowoczesne wagi elektroniczne oprócz tradycyjnego pomiaru posiadają szereg innych możliwości pomiarowych. Do takich również należy prezentowana w tej ofercie waga elektroniczna diagnostyczna HI-TECH KT-EF902. Jest to z pozoru prosta waga, która oferuje dodatkowo pomiar tkanki tłuszczowej w zakresie 4-60%, za jej pomocą możemy zmierzyć również pomiar wody znajdujący się w naszym ciele w zakresie 27,5-66%. Waga pozwala także zmierzyć bardzo istotny parametr jakim jest zawartość tkanki mięśniowej w zakresie 20 -56%, szczególnie istotny dla osób na etapie budowania mięśni. Są to parametry istotne nie tylko dla osób aktywnych fizycznie, uprawiających różnego rodzaju sporty, na diecie ale powinny być ważne dla każdego z nas. Każdy powinien wiedzieć jak funkcjonuje jego organizm i nad czym warto popracować. Ponieważ prawidłowa waga mieszcząca się w granicach normy to jeden z wyznaczników dbania o siebie i swoje zdrowie.

Urządzenie pomiarowe zostało przeznaczone na duże obciążenie wagowe wynoszące, aż 150 kg. Waga posiada możliwość zapisu pamięci dla 12 użytkowników. Dodatkowo wyposażona została w wskaźnik zapotrzebowania na energię oraz wskaźnik przeciążenia i niskiego poziomu baterii. Dokładność wagi oscyluje na poziomie 100g. Waga posiada inteligentny system włączania automatycznego i panel dotykowy. Jest to bardzo dobra waga diagnostyczna dla dzieci i osób dorosłych. Waga wykonana z trwałego szkła, odpornego na zniszczenia. Jej elegancki wygląd może być uzupełnieniem każdej łazienki. W naszej ofercie posiadamy również inne wagi elektroniczne typowo przystosowane dla dzieci od najmłodszych lat jak i również osób dorosłych.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- waga elektroniczna dla dzieci i dorosłych
- pozwala nie tylko na tradycyjny pomiar ale posiada inne opcje pomiarowe jak np.: pomiar tkanki tłuszczowej, poziom wody, tkanki mięśniowej
- pamięć dla 12 użytkowników
- wskaźnik zapotrzebowania na energię
- wyposażona w wskaźnik przeciążenie
- posiada wskaźnik niskiego poziomu baterii
- bardzo duża dokładność do 100 g
- duży czytelny wyświetlacz LCD
- intuicyjne przyciski dotykowe
- automatyczne włączanie
- klasyfikacja poziomu zawartości tkanki tłuszczowej - 5 poziomów
- posiada czujnik tensometryczny

punktor DANE TECHNICZNE:

- elektroniczna waga KT-EF902
- ekran: LCD: 160 mm x 30 mm
- granica błędu: 100g (0,1 kg)
- zapis pamięci: dla 12 użytkowników
- samoczynne wyłączanie
- pomiar tkanki tłuszczowej w zakresie: 4-60%
- pomiar wody zakres: 27,5 -66%
- tkanka mięśniowa pomiar w zakresie: 20-56%
- max. obciążenie użytkownika: 150 kg
- dolna granica pomiaru masy ciała: 2 kg
- rodzaj zasilania: 2 baterie litowe CR2032 3V 
- materiał platformy: szkło

Napisz opinię
2020-03-16 15:32:48 - 

W końcu znalazłem tanią wagę z możliwością pomiaru kilku parametrów i wytrzymałe szkło.

2020-05-14 15:29:37 - 

dobra waga bardzo dobrze waży dokładna