Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości tradycyjna waga mechaniczna 

Waga Personal Scale 1 PCS Mechanical White to podstawowa waga do pomiaru masy ciała. Jest to tradycyjna waga z zegarową skalą, przeznaczona do szybkiego pomiaru, której nie trzeba włączać i wyłączać, wystarczy jedynie stanąć na platformie. Ciężar masy ciała wyświetla się na zegarowym panelu dla ułatwienia odczytu zastosowano kolorowe znaczniki.

W tym modelu istnieje możliwość ręcznego skalowania czyli regulacji za pomocą pokrętła. Urządzenie cechuje bardzo duża dokładność do 500g. Produkt został solidnie wykonany posiada bezpieczną platformę w białym kolorze. Niewielki rozmiar wagi pozwala na wygodne przechowywanie praktycznie w każdym miejscu. Aby dokonać prawidłowego pomiaru powinniśmy ważyć się najlepiej bez ubrania i obuwia rano lub wieczorem. 

Waga ręczna przeznaczona została dla osób, których masa ciała nie przekracza 136 kg. Warto pamiętać, że utrzymanie prawidłowej masy ciała jest kluczowe dla naszego zdrowia również dla naszych dzieci. W ofercie posiadamy także specjalistyczne wagi dla dzieci mniejszych i większych. Także zakupią Państwo u nas wagi elektroniczne pozwalające na pomiar różnych parametrów. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- waga mechaniczna Romed
- przeznaczona dla osób o max. masie 136 kg
- kolorowe znaczniki na zegarze
- pozwala na ręczną kalibracje
- bardzo duża dokładność do 500 g
- bezpieczna platforma
- waga estetycznie wykonana
- wygodna w przechowywaniu
- kolor biały

Napisz opinię
2022-01-10 13:06:25 - 

tradycyjne wagi najlepsze i najdokładniejsze jak dla mnie.