Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Tanie i sprawdzone siatki opatrunkowe w ekonomicznym opakowaniu.

Siatki codotex stosowane najczęściej jako produkty do podtrzymywania opatrunku w miejscach trudno dostępnych, typu głowa, miednica czy krocze. Stanowią również opatrunek na rany, które powstały na wskutek oparzenia. Wykorzystywane przy podtrzymywaniu pourazowym np. zwichnięciach, skręceniach. Pomocne będą również dla dzieci przy cięższych ranach.

Siatki codofix występują w kilku rozmiarach, a każdy z nich jest przeznaczony na różne części ciała. Siatki opatrunkowe posiadają bardzo elastyczną strukturę, która pozwala na szereg modyfikacji. Siatki codofix nie zaleca stosować się bezpośrednio na rany otwarte. Produkty posłużą do wszechstronnego zastosowania. Zarówno w szpitalach jak i w domowych warunkach. 

Noszenie siatki podczas opatrunków nie zaburza koordynacji ruchowej, stanowi bezpieczny i komfortowy materiał podtrzymujący. Siatki elastyczne to bardzo dobry materiał zabezpieczający – podtrzymujący w szpuli, która niezwykle wydajna. Rozmiar prezentowanych siatek to duża rolka 6 cm x 10 m. Siatkę elastyczną można modyfikować w dowolny sposób w zależności od wielkości powierzchni.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- siatki do zastosowania w miejscach trudno dostępnych: krocze, miednica, głowa
- ekonomiczne opakowanie (wystarczy uciąć odpowiednią ilość opatrunku)
- siatka elastyczna do wszechstronnego zastosowania
- oferowane w różnych rozmiarach
- pomocne na rany po oparzeniach 
- wygodne w użyciu
- zawierają instrukcję zastosowania
- produkt wysokiej jakości
- dla profesjonalnego i domowego zastosowania
- z możliwością modyfikacji

Napisz opinię
2017-06-26 13:18:24 - 

Wszechstronne zastosowanie to najlepsza cecha. Używam je naprawdę do wielu rzeczy