Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Najwyższej jakości, znane i cenione siatki opatrunkowe codofix

Opatrunkowa siatka Codofix stanowi doskonały materiał podtrzymujący i zabezpieczający opatrunki. Siatka o numerze cztery, która stanowi niniejszą ofertę przeznaczona jest na: podudzie, kolano, ramię, stopę, łokieć. Są to miejsca bardzo trudno dostępne, gdzie ciężko jest nałożyć zwykły bandaż, który może spowodować dyskomfort i ograniczenie ruchowe. Siatka jest bardziej elastyczna i komfortowa podczas noszenia niż bandaż.

Ponadto siatki codofix pozwalają na lepszą cyrkulację powietrza, tym samym zapewnia większy komfort. Siatki elastyczne opatrunkowe można również modyfikować według uznania i własnych potrzeb. Siatki elastycznej codofix nie należy używać na rany otwarte, zawsze wymagane jest zastosowanie wcześniej odpowiedniego opatrunku, ponieważ materiał może podrażnić zranioną skórę. 

Siatka w tej ofercie to duży rozmiar 4 metrowy, który odpowiedni jest na większe powierzchnie ciała. Siatki elastyczne stosowane w specjalistycznych jednostkach medycznych będą również pomocne w zastosowaniu w domowych warunkach przy pomocy doraźnej w złamaniu czy zwichnięciu również jako zmienny materiał opatrunkowy. Siatka opatrunkowa 4 metrowa to bardzo ekonomiczne rozwiązanie.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- siatki opatrunkowe jako materiał podtrzymujący i zabezpieczający
- bardzo komfortowe podczas noszenia
- siatka numer 4 przeznaczona na podudzie, kolano, ramię, stopę, łokieć również może być stosowana na inne części 
- zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza
- produkt bezpieczny w pełni orginalny
- do wszechstronnego zastosowania
- siatki codofix oferowane w różnych rozmiarach
- zawierają instrukcję zastosowania
- elastyczne siatki najwyższej jakości

Napisz opinię
2017-06-26 13:22:26 - 

Jestem wymagającą osobą, jednak siatka spełnia moje wymagania. Solidny produkt wysokiej jakości