Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Najwyższej jakości, znane i cenione siatki opatrunkowe codofix

Siatka opatrunkowa codofix to nowoczesny produkt stanowiący zabezpieczenie i podtrzymanie opatrunków w miejscach trudno dostępnych. Siatki codofix występują w kilku rozmiarach w zależności od przeznaczenia na konkretną powierzchnię ciała. Prezentowana przez nas siatka to rozmiar o numerze 1. Jej zastosowanie przeznaczone jest na palec również na inne mniejsze części ciała.

Siatka codofix może być stosowana na inne niewielkie opatrunki np. przy zwichnięciach kciuka. Siatkę można przycinać i stosować w dowolny sposób według zapotrzebowania. Siatki opatrunkowe codofix o wyjątkowo elastycznej formule zapewniają wygodę podczas użytkowania, nie obciążają dodatkowo opatrunku. Siatki opatrunkowe elastyczne zapewniają komfort i wygodę podczas noszenia.

Ponadto siatki elastyczne zapewniają stałą wentylację powietrza. Siatki są produktami, których nie powinno nakładać się na rany otwarte, gdyż mogą powodować podrażnienia. Siatka o długości jednego metra to bardzo dobra oferta zarówno dla zwykłych domowników jak i również profesjonalnych gabinetów chirurgicznych, ortopedycznych czy szpitali. Dodatkowo dostępna w bardzo dobrej ofercie cenowej.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- siatki codofix stanowią zabezpieczenie i podtrzymanie opatrunków
- siatka  elastyczna w rozmiarze numer 1 przeznaczona na palec również na inne mniejsze części ciała
- produkt w pełni oryginalny
- opatrunek o długości 1 metra
- produkty do wszechstronnego zastosowania
- siatki codofix  w różnych rozmiarach
- siatki opatrunkowe wygodne w użyciu
- zawierają instrukcję zastosowania
- najwyższej jakości

Napisz opinię
2017-06-26 13:20:32 - 

Dobry, wytrzymały produkt. Skutecznie zabezpiecza rany