Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Tani pojemnik na mocz z probówką

W tej ofercie prezentujemy zestaw do pobierania moczu. Jest to produkt sterylny dzięki temu mamy pewność, że nasza pobrana próbka moczu będzie zawsze czysta co zapewni nam większą wiarygodność badania. Zestaw składa się z pojemniczka i probówki pozwala to na wygodne pobieranie moczu. Po zebraniu moczu do pojemniczka należy włożyć probówkę, która samoczynnie wypełni się moczem dzięki próżni. A więc do badania zanosimy tylko i wyłącznie samą probówkę bez pojemniczka na mocz. Jest to bezpieczniejsze i bardziej higieniczne. Przed zastosowaniem należy zapoznać się z instrukcją użycia.

Pamiętajmy aby badanie moczu przeprowadzić w sposób higieniczny. Zalecane jest dokładne umycie rąk i okolic intymnych potem założenie rękawiczek. Najpierw należy odkręcić delikatnie wieczko i odłożyć je górną powierzchnią do dołu – wewnętrzna część wieczka ma znajdować się na górze należy jej nie dotykać. Następnie pobieramy próbkę moczu do pojemnika najlepiej do 3/4 jego zawartości. Po czym zamykamy wieczko pamiętając aby nie dotykać jego wewnętrznej części. Wieczko zamykamy zgodnie z wskazówkami zegara. Jeżeli już szczelnie zamknęliśmy wieczko należy delikatnie potrząsnąć pojemniczek.

Na żółtym wieczku znajduje się folia, którą należy zdjąć ale uwaga tylko częściowo nie odklejać całkowicie i nie wkładać palca do środka gdyż znajduje się tam igła. Pod folią jest otwór, w który należy włożyć probówkę delikatnie dociskając. Próbówka na mocz powinna pozostać w środku, aż do całkowitego jej napełnienia. Kiedy probówka się napełni samoistnie ustanie przepływ. Po czym wyjąć probówkę zakleić folię w pojemniku. Resztki moczu z pojemnika jeżeli nie będą nam potrzebne opróżnić a pojemnik wyrzucić jak inny odpad domowy. Probówkę z pobranym moczem wstrząsnąć około 8 do 10 razy. I taką probówkę zanosimy do laboratorium. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- tani zestaw do zbiórki moczu
- zestaw zapewnia higieniczne pobieranie moczu
- produkt jest sterylny dzięki temu mamy pewność, że nasza próbka trafi czysta do badania
- wygodna aplikacja
- do badania nie trzeba zanosić całego pojemnika a jedynie małą próbkę 
- próbka z zabezpieczeniem próżniowym
- czytelna i dokładna instrukcja obsługi
- zestaw polecany do domowego użytku jak i również profesjonalnego