Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Sterylny pojemnik do badań diagnostycznych moczu

Badanie moczu to jedno z podstawowych badań kontrolnych, które każdy z nas powinien wykonywać przynajmniej raz w roku. Analiza moczu pozwala na dostarczenie cennych informacji o naszym stanie zdrowia dla lekarza diagnosty. W wielu przypadkach pomaga w wykryciu chorób we wczesnym stadium, dając szansę na szybką reakcję i eliminację ich u źródła. Jest to badanie, z którego każdy z nas może korzystać bezpłatnie w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia.

Badanie moczu wykonuje się najczęściej w szpitalach, przychodniach, w gabinetach laboratoryjnych. Próbkę można również pobrać w domu (szczególnie wygodne dla mam małych dzieci) i dostarczyć do diagnosty. Do badań należy używa tylko wysterylizowanych produktów medycznych (pojemników na mocz), ponieważ tylko wtedy mamy pewność na wiarygodny wynik badania. Nasz produkt to w pełni sterylny i bezpieczny pojemnik na mocz.

Posiada nakrętkę, zapobiegającą wylewaniu się moczu i wydostawaniu nieprzyjemnego zapachu na zewnątrz, to bardzo higieniczne rozwiązanie. Zbiorniczek na mocz został wytworzony z solidnego i trwałego materiału. Przezroczyste opakowanie umożliwia większą kontrolę moczu w przypadku występowania np. krwi. Pojemniczek jest bardzo lekki i poręczny. Pojemność 20 ml, pozwala na pobranie odpowiedniej próbki do badań.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- jałowy pojemnik do diagnostyki moczu
- przeznaczony dla środowiska medycznego 
- może być używany w domu w celu pobrania próbki moczu do badań
- solidnie wykonany
- przezroczyste opakowanie, umożliwia lepszą kontrolę moczu
- lekki i poręczny
- z nakrętką zapobiegającą przeciekaniu moczu i wydostawaniu się zapachu na zewnątrz
- pakowany pojedynczo
- pojemność zbiorniczka: 120 ml