Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Lekki i niedrogi pojemnik do diagnostyki kału

Pojemnik z przykrywką do analizy kału, (pojemniki na kał, pojemniki do badania kału), przeznaczone do wykorzystania w środowisku medycznym: szpitalach, przychodniach, gabinetach ambulatoryjnych do analiz laboratoryjnych. Pojemniczek może być również używany w warunkach domowych, kiedy potrzebujemy oddać kał do badania, szczególnie dla małych dzieci, wymagających pomocy rodzica.

Pojemniki na kał zostały wytworzone z solidnego tworzywa. W wyposażeniu posiadają szczelną nakrętkę, zapobiegającą wydostawaniu się wydzieliny na zewnątrz i jej zapachu. Wygodna szpatułka pozwala na higieniczną aplikację masy kałowej, bez brudzenia. Przezroczyste opakowanie pojemnika pozwala na kontrolę kału, jej ilości i wczesnego wykrywania np. krwi w kale, co umożliwia podjęcie natychmiastowej interwencji lekarskiej.

Pojemniki do diagnostyki kału są przeznaczone do użytku jednorazowego, po wykonaniu badania, produkt należy zutylizować w odpowiedni sposób. Pojemność pojemnika zawiera 20 ml, odpowiednia dla wykonania pomiaru lekarskiego. W naszym sklepie znajdą Państwo również pojemniki przeznaczone do badania moczu, w tym samym dziale "Diagnostyka i Badania". Pojemniki dostępne w bardzo konkurencyjnej cenie rynkowej.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- dobrze wykonany (szczelny i trwały)
- przezroczyste opakowanie pozwala na kontrolę kału
- dla badań medycznych 
- w warunkach domowych do pobrania próbek kału w celu ich zbadania, szczególnie u małych dzieci
- wygodny w użyciu
- nakrętka zespolona z łopatką
- pojemność zbiorniczka: 20 ml