Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Popularne anatomiczne pieluchy San Seni Normal o doskonałych właściwościach chłonnych.

Anatomiczne pieluchy San Seni Normal to specjalistyczne produkty medyczne dla osób z problemami nietrzymania moczu i kału czyli inaczej mówiąc inkontynencji. Przeznaczone dla osób wymagających opieki trwale unieruchomionych lub aktywnych ruchowo dla, których problemem jest inkontynencja dużego i średniego stopnia. Pieluchy anatomiczne zostały wyposażone w specjalne mocowanie za pomocą siatkowych majtek, idealnie dopasowujące się do kształtu każdej sylwetki i bardzo wygodne.

Dzięki zastosowaniu siatki pieluchy doskonale przylegają do ciała i są mniej widoczne. W pieluchach zastosowano podwójny wkład chłonny dla lepszej i skuteczniejszej wchłanialności. Materiał użyty do produkcji pieluch to bezpieczne tworzywo z paro przepuszczalnymi warstwami, pozwalającymi na pełny oddech skórze. Zastosowany superabsorbent eliminuje nieprzyjemny zapach podczas wydostawania się wydzielin. Pieluchy San Seni Normal dodatkowo wyposażone w podwójny indykator wilgotności, który informuje o potrzebie zmiany pieluchy, bardzo ważna funkcja dla osób chorych mających problemy z mówieniem.

Ten model pieluchomajtek wyposażony został w System Extra Dry zapewniający szybszą wchłanialność niż zwykłe pieluchy. Pieluchy anatomiczne San Seni Normal to produkty medyczne przebadane dermatologicznie przeznaczone do higieny intymnej. Do ich produkcji producent nie użył lateksu, dzięki czemu będą idealne dla osób które mają uczulenie na ten rodzaj materiału. Rozmiar i chłonność pieluch anatomicznych znajdą Państwo na zamieszczonym zdjęciu powyżej.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- doskonałe w domowej opiece dla osób przewlekle chorych
- dla pacjentów z ciężką  i średnią inkontynencją (nietrzymaniem moczu lub kału)
- idealne na dzień i noc
- anatomiczny kształt pieluch pozwala na indywidualne dopasowanie się do każdej sylwetki
- dodatkowe mocowanie za pomocą majtek siatkowych
- falbany boczne stanowiące dodatkowe zabezpieczenie
- podwójny chłonny wkład
- oddychająca warstwa materiału
- Extra Dry System dzięki, któremu następuje szybsze i efektowniesze wchłanianie wydzieliny

Napisz opinię
2017-06-26 21:22:40 - 

Wydajne opakowanie a i pieluchy są dobrej jakości