Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

San Seni Uni - Anatomiczne pieluchy dla średniej inkontynencji

San Seni Uni pieluchy antatomiczne przeznaczone dla osób z nietrzymaniem moczu i kału o średnim stopniu. Idealne w opiece domowej nad osobami leżącymi unieruchomionymi oraz dla osób aktywnych borykających się z inkontynencją. Polecane także dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim, ze względu na  łatwość aplikacji i wygodę w codziennym stosowaniu. Pieluchomajtki idealnie sprawdzają się podczas ruchu czy uprawiania sportu, ponieważ nie zsuwają się.

Pieluchy antaomiczne Sna Seni Uni są doskonałym zabezpieczeniem przed wyciekami, dzięki zastosowaniu podwójnego wkładu i dodatkowych zewnętrznych falbanek. Pieluchy San Seni są produktami idealnymi na noc, kiedy zachodzi wyższa potrzeba wchłanialności, a zmiana pieluchy jest niemożliwa. Paro przepuszczalny materiał, powoduje, że skóra może swobodnie oddychać i nie powoduje podrażnień ani odleżyn. Pieluchy posiadają również specjalistyczną formułę Oudor Stop eliminującą nieprzyjemny zapach. Extra Dry System zapewnia znacznie szybszą wchłanialność wydzieliny niż zwykłe pieluchy dostępne na rynku.

Pieluchy mają wbudowany wskaźnik wilgoci informujący o potrzebie wymiany produktu na nowy. Ważne jest to, że pieluchy San  Seni Uni nie posiadają w składzie elementów sylikonowych, dzięki temu mogą je używać osoby uczulone na ten składnik. Produkty zostały przebadane dermatologicznie uzyskując pozytywny wynik badań. Rozmiary pieluch dostępne są w tabeli na zdjęciu powyżej. Można dospasować je indywidualnie pod względem rozmiaru jak i chłonności. Rozmiar Uni charakteryzuje się średnią chłonnością.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- bardzo dobre dla pacjentów w domowej opiece
- przeznaczone dla osób ze średnią  inkontynencją (nietrzymaniem moczu lub kału)
- zawierają Extra System Dry odpowiadający za lepszą wchłanialność wydzielin
- anatomiczna budowa pieluchy pozwala na indywidualne dopasowanie się do kształtu
- boczne falbany zabezpieczają prze wyciekami
- podwójny chłonny wkład
- łatwe w aplikacji
- o średniej wchłanialności
- z systemem Oudor Stop zapobiegającym nieprzyjemnemu zapachowi
- posiadają oddychający materiał

Napisz opinię
2017-06-26 21:23:00 - 

Nie podrażniają delikatnej skóry, dobrze się noszą