Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Popularne Anatomiczne pieluchy San Seni Maxi - idealnie dopasowujące się do ciała

Pieluchy San Seni Maxi to pieluchy zaprojektowane dla lepszego komfortu i bezpieczeństwa przed wyciekaniem u osób zmagających się z ciężką postacią inkontynencji - nietrzymanie moczu i kału. Pieluchy anatomiczne są niezastąpionym asortymentem medycznym dla osób leżących, którzy wymagają opieki jak i również tych mobilnych, u których występuje ciężkie nietrzymanie moczu i kału. Również bardzo polecane osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich i tych mających problemy z otyłością.

Pieluchy anatomiczne San Seni Maxi są produktami medycznymi bardzo łatwymi w obsłudze, więc osoba poruszająca się samodzielnie nie powinna mieć problemu z ich wymianą. Pieluchy, dzięki specjalistycznej konstrukcji i elstycznemu materiałowi bardzo dobrze dopasowują sie do idywidualnej sylwetki każdego pacjenta. Nieprzyjemny zapach jest pochłaniany przez innowacyjny system Oudor Stop. Pieluchy są zbudowane z paroprzepuszczalnego materiału, który umożliwia skórze doskonały oddech i poczucie świeżości na dłużej. Podwójny wkład chłonny w pieluchach pozwala na jeszcze wiekszą chłonność wilgoci i wydzielin, co sprawia, że pieluch nie trzeba tak szybko zmieniać.

O wymianie pieluchy informuje zamontowny w konstrukcji indykator wilgotności, szczególnie ważne dla opiekunów  osób nie mówiących. Anatomiczne pieluchy San Seni Maxi są bezpiecznym produktem medycznym, posiadającym badania dermatologiczne. Ponadto pieluchy nie zawierają elementów latexu, dlatego są polecane dla osób mających uczulenie na ten rodzaj materiału. Pieluchy San Seni Maxi dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów, które mogą Państwo znaleźć w naszym sklepie. Ten model pieluch pakowany po 10 sztuk w opakowaniu.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- dla osób z dużą inkontynencją (nietrzymanie moczu i kału)
- doskonale sprawdzą sie dla pacjentów w domowych warunkach 
- kształt anatomiczny pozwala indywidualnie dopasować produkt do każdego rodzaju sylwetki
- zawierają podwójny chłonny wkład
- opakowanie 10 sztuk

- system Oudor Stop - eliminuje przykry zapach
- oddychający materiał paroprzepuszczalny
- Extra Dry System pozwala na szybszą wchłanialność wydzielin

Napisz opinię
2017-06-26 21:23:48 - 

Noszenie nie wywołuje absolutnie żadnego dyskomfortu.