Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Popularne pieluchy anatomiczne San Seni Plus idealnie dopasowujące się do sylwetki.

Pieluchy San Seni Plus są produktami medycznymi, higienicznymi przeznaczonymi zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Nietrzymanie moczu czy kału to bardzo nieprzyjemne i dyskomfortowe schorzenie, z którym mają problem nie tylko osoby w podeszłym wieku. Coraz więcej osób w średnim wieku zmaga się z nietrzymaniem moczu, dlatego nasza oferta specjalistycznych  produktów higienicznych została przygotowana specjalnie dla Państwa. Posiadamy asortyment higieniczny w postaci pieluch, wkładek i pieluchomajtek dwóch wiodących marek na rynku Seni i Tena. (oferta dostępna w naszym sklepie).

Wyżej wymieniony produkt to pieluchy  San Seni Plus przeznaczony na bardzo ciężki rodzaj inkontynencji (nietrzymanie moczu i kału). Pieluchy posiadają dużą wchłanialność, ten model San Seni Plus zapewnia największą z produktów lini San Seni na poziomie 8 kropel wchłanialności. Pieluchy zawierają podwójny wkład i dodatkowe boczne falbany dla jeszcze większej ochrony przed wyciekaniem. Materiał w produktach San Seni to wysokiej jakości tworzywo zapewniające doskonałą wentylację skóry i okolic intymnych, nie powoduje podażnień.

Pieluchy anatomiczne San Seni Plus posiadają specjalny system absorbujący nieprzyjemny zapach Oudor Stop, dzięki czemu pacjent czuje większy komfort. Produkty San Seni charakteryzuje bardzo łatwy sposób aplikacji, dzięki elastycznej konstrukcji. Pieluchy San Seni Plus są bardzo wygodne i komfortowe w codziennej pielęgnacji. Produkty nie zawierają w składzie latexu, który jest bardzo często powodem alergii i podrażnień skóry. Pieluchy zostały również przebadane dermatologicznie, dzięki czemu są bezpiecznymi produktami higienicznym.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- przeznaczone na bardzo dużą inkontynencję (nietrzymanie moczu i kału)
- doskonałe dla osób chorych w domu
- największy stopień wchłanialności na poziomie 8 kropel
- zawierają podwójny wkład chłonny 
- Oudor Stop skutecznie eliminuje nieprzyjemne zapachy

- anatomiczny kształt przystosowujący się do każdego rodzaju sylwetki (męskiej i damskiej)
- materiał przebadany dermatologicznie
- nie zawierają latexu
- doskonale wentylują skórę i okolice intymne

Napisz opinię
2017-06-26 21:24:45 - 

Skóra podczas noszenia tych pieluch oddycha i nie poci się