Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Pieluchy anatomiczne San Seni Plus z podwójnym wkładem i bocznymi falbanami.

Pieluchy San Seni Plus zostały wykonane z paroprzepuszczalnego tworzywa, pozwalającego na pełną wentylację skóry i okolic intymnych pacjenta. Dzięki czemu nie podrażniają skóry i zapobiegają powstawaniu odleżyn i ran. Są to produkty medyczne przebadane dermatologicznie. Przeznaczone dla osób z bardzo ciężką inkontynencją (nietrzymanie moczu i kału), szczególnie tych unieruchomionych przez chorobę, wymagających opieki domowej lub szpitalnej. Również dla osób z ograniczoną mobilnością na wózkach inwalidzkich czy dla osób otyłych.

Pieluchy posiadają anatomiczny kształt, podobny do podpaski, który umożliwia dopasowanie się do każdej sylwetki damskiej. Produkty Seni wyposażone w bardzo chłonny wład o podwójnej konstrukcji, który chroni jeszcze skuteczniej i pochłania większą ilość wydzielin, dając uczucie suchości i pewności. Anatomiczne pieluchy San Seni Plus są bardzo proste w obsłudze, zaprojektowane, tak aby pacjent czy opiekun nie miał problemu z ich zakładaniem i zdejmowaniem, to dzięki elastycznym przylepcom, umożliwiającym wielokrotne mocowanie.

Pieluchy anatomiczne San Seni Plus nie zawierają żadnych elementów lateksowych, więc mogą być stosowane przez osoby mające alergie na ten rodzaj materiału. Dodadkowo dla uczucia większego komfortu zostały wyposażone w system Oudor Stop pochłaniający nieprzyjemne zapachy. Pieluchy anatomiczne San Seni Plus to model posiadający najwiekszą chłonność z tabeli naszych produktów San Seni (proszę sprawdzić powyżej na zdjęciu). Posiadmy również inne modele pieluch anatomicznych marki San Seni w wielu rozmiarach.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- przeznaczone na największy stopień inkontynencji (nietrzymanie moczu i kału)
- polecane dla chorych wymagających opieki w domach i szpitalach
- wzbogacone o dodatkowe elementy chłonne w postaci falban
- zawierają podwójny wkład chłonny umożliwiający pochłanianie większej ilości wydzieliny
- sprawdzony system Oudor Stop eliminuje przykry zapach

- wysokiej jakości materiał pozwala na pełny oddech skórze
- opakowanie 30 sztuk
- bez dodatku lateksu
- przebadane dermatologicznie

Napisz opinię
2017-06-26 21:25:15 - 

Wygodne w użytkowaniu i chłonne. Często je kupuję i polecam