Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Popularne pieluchy anatomiczne San Seni Uni z podwójną wchłanialnością

Pieluchy San Seni Uni to produkty przeznaczone dla osób mających problemy z nietrzymaniem moczu i kału zarówno kobiet jak i mężczyzn (inkontynencja). Dla osób przewlekle chorych, którzy nie mogą się poruszać i tych sprawnych mający inkontynencję średniego i dużego stopnia. Pieluchy wykorzystywane są w szpitalach, placówkach opiekuńczych oraz warunkach domowych. W domu sprawdzą się idealnie ze względu na szybką i łatwą aplikację. Pieluchomajtki są bardzo proste w użytkowaniu.

Pieluchy San Seni Uni to produkty wykonane z paro przepuszczalnego materiału, który zapewnia pewny i skuteczny oddech skórze ograniczający powstawanie odleżyn i ran. Wyposażone zostały w zewnętrzne hydrofobowe falbany boczne, które przyczyniają się do skuteczniejszej ochrony przed wydzielinami. Dodatkowo  posiadają skuteczny sytem Oudor Stop, eliminujący nieprzyjemny zapach dla większego komfortu pacjenta. Anatomiczny kształt konstrukcji pozwala na doskonałe dopasowanie się do każdej sylwetki męskiej i damskiej.

San Seni Uni to innowacyjne produkty medyczne wyposażone w indykator poziomu wilgoci, który informuje o potrzebie wymiany pieluchy na nową. Pieluchy anatomiczne San Seni Uni mają podwójny chłonny wkład, który pochłania znacznie więcej wydzieliny niż zwyke produkty higieniczne, co nie wymaga częstej zmiany pieluch. W opakowaniu znajduje się 30 sztuk asortymentu w atrakcyjnej cenie. Rozmiary i chłonność produktu mogą Państwo porównać powyżej na zdjęciu.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- przeznaczone na średnią i dużą inkontynencję (nietrzymanie moczu i kału)
- anatomiczna konstrukcja zapewnia idealne dopasowanie się do sylwetki męskiej i damskiej
- zewnętrzne falbany zabezpieczają dodatkowo przed wyciekiem
- podwójny wkład wchłanialności
- ekonomiczne opakowanie 30 sztuk

- system Oudor Stop skutecznie pochłania przykry zapach
- paroprzepuszczalny materiał pozwala skórze oddychać i chroni ją przed odleżynami

Napisz opinię
2017-06-26 21:23:24 - 

Chłonne, wygodne. Zwiększają pewność siebie