Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Popularne anatomiczne pieluchy San Seni Normal dla średniej i ciężkiej inkontynencji (nietrzymanie moczu i kału).

Pieluchy Anatomiczne zostały zaprojektowane dla osób wymagających chłonnych produktów higienicznych dla, których zwykłe wkładki urologiczne to za mało. Bardzo często wykorzystywane przez osoby opiekujące się chorymi trwale unieruchomionymi lub osoby na wózkach inwalidzkich.

Idealnie sprawdzą się również dla osób mogących poruszać się samodzielnie, u których występuje nietrzymanie moczu w średnim lub ciężkim stopniu, również stosowane w inkontynencji kałowej. Pieluchy anatomiczne San Seni Normal posiadają specjalistyczne mocowanie za pomocą majtek siatkowych, które stanowią barierę ochronną przed przeciekaniem i doskonale dopasowują produkt do powierzchni ciała. Wbudowany w konstrukcje pieluch podwójny wkład chłonny wraz z zewnętrznymi wkładkami zwiększa właściwości chłonne produktu.

Podwójny indykator wilgotności, informuje o potrzebie wymiany pieluchy. Warstwy materiału mają paro przepuszczalną budowę pozwalającą na swobodne oddychanie skórze. Pieluchy San Seni Normal posiadają superabsorbent, który eliminuje nieprzyjemny zapach. Innowacyjny System Extra Dry powoduje, że pieluchy znacznie szybciej wchłaniają wydzieliny i wilgoć zapewniają większą wygodę użytkownikowi. Ponadto w składzie nie zastosowano lateksu, materiału często uczulającego. Pieluchomajtki bezpieczne przebadane dermatologicznie. Do wyboru w kilku rozmiarach powyżej na zdjęciu mają Państwo dostępne rozmiary.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- sprawdzą się w domowej opiece nad pacjentami trwale unieruchomionymi i osobami na wózkach inwalidzkich
- przeznaczone dla osób z ciężkim i średnim nietrzymaniem moczu i kału
- posiadają specjalistyczne majtki z siatki przylegające do skóry
- wbudowany System Extra Dry znacznie szybciej wchłania wydzieliny
- anatomiczna budowa pozwala na dopasowanie się do każdej sylwetki
- zabezpieczone przed wyciekaniem (falbany)
- superabsorbent pochłania nieprzyjemny zapach
- paro przepuszczalny materiał zapewnia odpowiednią wentylację skórze

Napisz opinię
2017-06-26 21:22:22 - 

Pieluchy są mega chłonne, nie muszę się zamartwiać ciągłym wymienianiem