Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH:

Szerokich rozmiarów okład zimno-ciepło CHP-1010 (20cm x 30cm), do wielokrotnego użytku. Okłady zimno-cieplne to wyroby medyczne przeznaczone do profesjonalnego wykorzystania zarówno w szpitalach jak do użytku codziennego w domach. 

Okład zimno-ciepło to produkt, który bez wątpienia powinien znaleźć się w każdym domu, a w szczególności kiedy posiadamy dzieci. To właśnie one narażone są na częste urazy, skaleczenia i różnego rodzaju bóle. Kompresy są wtedy niezwykle przydatne, ponieważ natychmiast przynoszą ulgę. Okłady na zimno i ciepło mają szeroki zakres zastosowania również dla osób dorosłych. Na  na zimno zaleca się jego stosowanie przy wszelkiego rodzaju  ranach, skręceniach, obrzękach, bólach: głowy czy zębów. Dzięki swoim właściwościom ogranicza powstawanie obrzęków przy urazach i stłuczeniach. Jako ciepły kompres sprawdzi się przy różnego rodzaju bólach między innymi: bóle miesiączkowe, reumatyczne, chroniczne). Zastosowanie na ciepło powoduje: to, że rozszerzają się  naczynia krwionośne w miejscu działania, następuje  zwiększenie temperatury tkanek i przepływu krwi oraz pobudzenie komórek przemiany materii, tym samym wpływają leczniczo i kojąco na procesy zapalne organizmu. Okład został wypełniony nietoksycznym  niebieskim żelem, a jego skład gwarantuje miękkość i plastyczność nawet po zamrożeniu. Elastyczność kompresu bardzo dobrze dopasowuje się do powierzchni ciała. Przeciwwskazania do stosowania okładu to wcześniejsze użycie maści bądź żelu rozgrzewającego na otwartą ranę. Kompres to produkt wielokrotnego użytku w pełni bezpieczny spełniający normy medyczne w zakresie bezpieczeństwa. Rozmiar prezentowanego okładu to 20cm x 30cm - szeroki do zastosowania na większe części ciała. 

Kompresy to idealne rozwiązanie na wszelkiego rodzaju bóle - przynoszą natychmiastową ulgę. Posiadamy te i inne produkty dostępne w kilku rozmiarach. Serdecznie zapraszamy do zakupu.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- zastosowanie wszechstronne ( stłuczenia,skręcenia, obrzęki, różnego rodzaju bóle np. reumatyczne )
- wysoka odporność tworzywa na uszkodzenia
- terapia ciepłem i zimnem
- wypełniony nietoksycznym niebieskim żelem
- plastyczna konsystencja (miękki)
- spełnia normy EN 71-3 bezpieczeństwa
- dobrze dopasowuje się do powierzchni ciała
- produkt wielokrotnego użytku
- eliminuje powstawanie obrzękówNapisz opinię
2017-06-26 13:37:31 - 

Okład ma wiele zastosowań, to jest w nim najlepsze