Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH:

Profesjonalny okład zimno-ciepło CHP-1010 (10cm x 10cm), do wszechstronnego zastosowania. Okłady zimno-cieplne inaczej nazywane też kompresami to produkty  wykorzystywane w środowisku medycznym i warunkach domowych.

Okład powinien znaleźć się w każdym domu, ze względu na jego szeroki zakres działania. Przeznaczony jest do zastosowania na zimno i ciepło. Jako okład na zimno idealnie sprawdzi się kojąco przy wszelkiego rodzaju urazach, stłuczeniach, skręceniach, a także bólach zębów czy głowy. Kompresy hamują powstawanie obrzęków przy urazach i stłuczeniach. Natomiast jako ciepły kompres wykorzystywany jest na bóle: reumatyczne, miesiączkowe – bolesne skurcze menstruacyjne, chroniczne bóle (np.Lumbago). W przypadku terapii ciepłem okłady znacznie rozszerzeżają naczynia krwionośne, podnoszą temperaturę tkanek, zwiększają przepływ krwi oraz pobudzają komórki przemiany materii, dzięki czemu wpływają leczniczo na stany zapalne i miejsca zmienione chorobowo. Okład wypełniony jest w pełni bezpiecznym nietoksycznym żelem, a jego skład gwarantuje miękkość i plastyczność nawet po zamrożeniu. Dzięki elastycznej formule idealnie dostosowuje się do powierzchni ciała. Okładu nie powinno stosować się na otwarte rany, kiedy wcześniej użyto maści, żelu lub innego leku rozgrzewającego. Ponadto produkt jest przeznaczony do wielokrotnego użytku.

Rozmiar prezentowanego okładu to 10cm x 10cm, doskonały na mniejsze i większe części ciała.  W naszym sklepie znajdą Państwo również inne rozmiary okładów.  Zapraszamy do zakupu i zapoznania się z ofertą.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- przeznaczony do wszechstronnego użytku (np.stłuczenia, skręcenia, obrzęki, bóle:reumatyczne,chroniczne)
- odporny na uszkodzenia
- do stosowania na zimno i ciepło
- wypełniony nietoksycznym żelem
- miękki i plastyczny nawet po zamrożeniu
- spełnia normy EN 71-3 bezpieczeństwa
- idealnie dopasowuje się do kształtu ciała
- wielokrotnego użytku
Napisz opinię
2017-06-26 13:32:46 - 

Okład ma tak wiele zastosowań, że zastępuje mi naprawdę wiele leków i produktów medycznych