Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Okład zimno - ciepło wielokrotnego zastosowania w rozmiarze (10 x 26,5 cm), Depan

Okład zimno ciepło w rozmiarze 10 cm x 26,5 cm to żelowy kompres przeznaczony na zastosowanie w terapii na zimno i ciepło. Na zimno okład należy przechowywać w lodówce lub zamrażalniku według zaleceń producenta. Okład na ciepło można stosować w mikrofalówce lub w gorącej wodzie. Okład w terapii zimnem przeznaczony jest: na różnego rodzaju obrzęki, zwichnięcia, zsinienia, stany zapalne. Często stosowany przy obniżeniu temperatury ciała na krwotoki z nosa, w bólach zębów oraz oparzeniach i ukąszeniach po owadach.

Terapia na ciepło doskonale stymuluje przepływ krwi, ma działanie rozkurczowe. Kompres żelowy powszechnie stosowany na rwę kulszową w bólach reumatycznych, mięśniowych oraz menstruacyjnych, a także zapaleniu zatok i ścięgien. Sprawdzi się również na przykurcze i zimne dłonie. Ważną funkcją jest długotrwałe zatrzymywanie ciepła lub zimna w miejscu działania.

Okład zimno cieplny Depan  wykonany jest z nietoksycznych materiałów, dzięki temu bezpieczny w zetknięciu ze skórą. Rozmiar okładu pozwala na zastosowanie kompresu na każdą część ciała. Produkt przeznaczony jest dla dorosłych również posiadamy żelowe okłady dla zastosowania dla dzieci w fantazyjnych kolorach np. sowa, żółw. Dodatkowo kompres żelowy dostępny jest w pokrowcu, który pozwoli na higieniczne przechowywanie produktu.Kompres żelowy depan to produkt do wszechstronnego zastosowania w terapii zimnem i ciepłem w niskiej cenie, który ma wszechstronne zastosowanie w wielu dolegliwościach. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- okład  zimno ciepło Depan do wszechstronnego zastosowania zarówno na zimno jak i ciepło
- kompres żelowy do wielokrotnego użytku
- można umieszczać w lodówce lub zamrażalniku na zastosowanie w terapii na zimno
- w terapii na ciepło w mikrofalówce lub gorącej wodzie
- na ciepło kompres przynosi ulgę: w zapaleniu zatok, ścięgien w bólach mięśniowych polecany kobietom przy bólach menstruacyjnych pomocny w zapaleniu ścięgien przy występowaniu zimnych dłoni przykurczy
- kompres posiada nietoksyczny żel, dzięki temu bezpieczny w stosowaniu
- koi i łagodzi rany po oparzeniach oraz ukąszenia owadów
- w terapii zimnem sprawdzi się: w bólach zębów, zwichnięciach, skaleczeniach doskonale eliminuje powstawanie siniaków, obrzęków
- polecany  przy obniżaniu temperatury ciała, w stanach zapalnych
- komprez żelowy w rozmiarze (10 x 26,5 cm)
- z higienicznym pokrowcem