Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Okład zimno ciepło do wszechstronnego zastosowania (18 x 28 cm) Depan

Okład zimo - ciepło w rozmiarze 18 cm x 28 cm to duży kompres na zastosowanie większej powierzchni ciała. Okład jest produktem medycznym leczniczym z zastosowaniem na miejscowe przeznaczenie na zimno i ciepło. Na zimno polecany jest przy obniżaniu temperatury ciała. Kompres łagodzi obrzęki, zwichnięcia i siniaki. Bardzo często stosowany w krwotokach z nosa, w stanach zapalnych. Żelowy kompres doskonale łagodzi bóle zębów i głowy, również oparzenia i ukąszenia przez owady.

Z kolei okład na ciepło wykorzystuje się w działaniu rozkurczowym, doskonale stymuluje przepływ krwi. Bardzo często stosowany w reumatycznych dolegliwościach i bólach mięśniowych. Kompres pomocny bywa również w rwie kulszowej, dla kobiet w dolegliwościach związanych z bólami menstruacyjnymi. Również polecany na przykurcze i zimne dłonie. Jego wszechstronność pozwala łagodzić różnego rodzaju dolegliwości i dyskomfort, dlatego też okład powinien znaleźć się w każdym domu. Kompres żelowy można przechowywać w lodówce lub zamrażalniku w przypadku zastosowania go w terapii na zimno.

W terapii ciepłem okład można umieszczać w misce z gorącą wodą lub też mikrofalówce. Przed przystąpieniem do zastosowania okładu na zimno i ciepło należy zapoznać się z instrukcją obsługi i zaleceniami producenta. Materiały zastosowane w kompresie żelowym to nietoksyczny żel i folia. Dodatkowo kompres zimno cieplny żelowy został umieszczony w wygodnym pokrowcu w kolorze niebieski. W naszej ofercie również inne kompresy na plecy, głowę a także kompresy dla dzieci w kolorowych opakowaniach.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- kompres zimno ciepło Depan polecany w wielu dolegliwościach
- kompres żelowy na zimno sprawdzi się w bólach zębów, głowy, przy zwichnięciach, obrzękach pomocny w łagodzeniu bóli po ugryzieniach, ukąszeniach owadów przynosi ukojenie w ranach oparzeniowych, krwotokach, stanach zapalnych
- w terapii ciepłem polecany: na bóle rozkurczowe, reumatyczne, menstruacyjne, zapalenie zatok, ścięgien, rwę kulszową
- doskonały  również na przykurcze i zimne dłonie
- kompres wytworzony z materiałów nietoksycznych zarówno wewnętrzna jak i zewnętrzna część
- posiada niebieski higieniczny pokrowiec
- do umiejscowienia w lodówce, zamrażalce na zimno, na ciepło w mikrofali i gorącej wodzie w zależności od przeznaczenia
- kompres żelowy w dużym rozmiarze 18 x 28 cm

Napisz opinię
2020-04-15 13:30:59 - 

Bardzo pomocy szczególnie na bolesne okresy, niezastąpiony