Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Kompres żelowy na zimno i ciepło na głowę i bóle migrenowe

Opatrunek żelowy na głowę (migrenę) - chłodzący i grzejący również występuje pod nazwą jako kompres żelowy czy okład zimno – ciepło. Jest przeznaczony głównie na zastosowanie na głowę. W terapii zimnem doskonale sprawdzi się na bóle migrenowe, które są bardzo uporczywe i długotrwałe. Z kolei na ciepło polecany w napięciach bólu głowy. Okład zimno ciepło jest skutecznym kompresem, który przynosi natychmiastową ulgę w wielu dolegliwościach.

Jego elastyczna formuła idealnie dopasowuje się do każdego obwodu głowy. Dodatkowo kompres żelowy Depan  posiada elastyczny pasek regulujący. Okład zimno - ciepło pozwala również na długotrwałe oddawanie zakumulowanego ciepła lub zimna w określonym miejscu działania. Okład wytworzony został z materiału o nietoksycznym działaniu podobnie jak zawarty w środku żel. Materiał zastosowany w okładzie bardzo delikatny i przyjemny w zetknięciu ze skórą.

W terapii zimnem kompres żelowy może być przechowywany w lodówce lub zamrażalniku. Na ciepło kompres należy włożyć do wrzącej wody przez czas określony w instrukcji zastosowania. W naszym sklepie również znajdą Państwo inne okłady – kompresy żelowe w zastosowaniu na inne części ciała np. plecy kolana, również okłady dla dzieci.Kompres bardzo łatwy w zastosowaniu wystarczy nałożyć go na głowę w przypadku występujących dolegliwości opisanych powyżej. Jest to sprawdzony i tani produkt wykorzystywany w wielu schorzeniach bólowych na głowę. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- opatrunek żelowy na głowę Depan
- kompres żelowy szczególnie polecany dla osób zmagających się z bólami migrenowymi w terapii na zimno
- w zastosowaniu na ciepło polecany w bólach napięciowych
- przynosi natychmiastową ulgę
- napełniony nietoksycznym żelem
- długotrwałe oddawanie zakumulowanego ciepła lub zimna
- delikatny i przyjemny w zetknięciu ze skórą materiał
- kompres żelowy do przechowywania w zamrażalce lub lodówce w zastosowaniu na zimno
- na ciepło okład należy umieścić we wrzątku
- kompres żelowy w bardzo dobrej cenie
- polecany dla każdego, dorosłych i starszych dzieci
- estetyczny w niebieskim kolorze