Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Okład Żelowy kompres na kolano Depan w terapii zimnem i ciepłem

Żelowy kompres na kolano Depan również nazywany opatrunkiem żelowym jest to okład stosowany zarówno na zimno jak i ciepło. Ten rodzaj przeznaczony jest na kolano, jednak może również znaleźć inne zastosowanie na mniejsze części ciała. Okład zimno – ciepło jak sama nazwa wskazuje nadaje się na zastosowanie w terapii ciepłem i zimnem. Na ciepło kompres należy umieścić we wrzącej wodzie przez czas wskazany na ulotce. Z kolei na zimno okład można przechowywać w lodówce lub zamrażalniku.

W terapii zimnem kompres jest pomocny w leczeniu urazów, nerwobóli oraz stanów zapalnych. W zastosowaniu na ciepło doskonale radzi sobie w niwelowaniu obrzęków. Produkt został wyprodukowany z nietoksycznego materiału z żelowym wkładem również nietoksyczny. Otwarta konstrukcja nie krępuje ruchów podczas chodzenia. Dodatkowo kompres na kolano został wyposażony w wygodny pasek regulujący. Istotne jest to, że kompres na długo kumuluje ciepło lub zimno w obszarze działania w zależności od zastosowania w terapii zimnem lub ciepłem.

Depan kompres żelowy na kolano to okład wszechstronnego zastosowania dla każdego kto potrzebuje natychmiastowej ulgi i ukojenia bólu. Kompres żelowy może być stosowany przez dorosłych i starsze dzieci, ponieważ jego regulacja umożliwia dopasowanie prawie do każdego obwodu kolana. Okład zimno - ciepło bardzo łatwy w zastosowaniu, a co najważniejsze przynosi szybką ulgę. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór kompresów - okładów na zimno i ciepło do wszechstronnego zastosowania. Również okłady dla małych dzieci w fantazyjnych kolorach i kształtach.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- okład na kolano na zimno i ciepło
- przeznaczony dla dorosłych, może być stosowany przez starsze dzieci
- posiada pasek regulujący, pozwalający na dopasowanie się do każdego obwodu kolanowego
- na zimno polecany w leczeniu urazów, nerwobóli i stanów zapalnych
- kompres Depan na ciepło w niwelowaniu obrzęków
- doskonale kumuluje ciepło lub zimno w obszarze działania 
- kompres żelowy działa natychmiastowo przynosząc szybką ulgę
- wytworzony z nietoksycznego materiału 
- w środku żel, również nietoksyczny
- w zastosowaniu na zimno można przechowywać go w lodówce lub zamrażalniku
- w przypadku wykorzystania go na ciepło należy umieścić go we wrzącej wodzie
- otwarta konstrukcja okładu nie krępuje ruchów podczas chodzenia
- bardzo łatwy w stosowaniu