Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Okład Depan z przeznaczeniem na plecy

Okład na plecy przeznaczony na zimno i ciepło Depan to idealny produkt w zastosowaniu terapii ciepłem i zimnem. Jest to produkt wszechstronnego zastosowania na wiele dolegliwości i schorzeń. Kompres został wytworzony z przyjemnego w zetknięciu ze skórą materiału w środku wypełniony żelem, co bardzo ważne to okład nie zawiera substancji toksycznych. Kompres żelowy, dzięki doskonałej elastyczności bardzo dobrze dopasowuje się do pleców również może być stosowany na inne części ciała.

Jego największą zaletą jest utrzymywanie długotrwałego ciepła lub zimna w zależności od zastosowania. W terapii zimnem sprawdzi się przy stłuczeniach i występujących przy nich krwawieniach, w przypadku występowania obrzęków, w naderwaniach mięśniowych doskonale koi i łagodzi ból. Kompres żelowy na ciepło można zastosować w rozluźnieniu mięśni, przy bólach korzonkowych, w schorzeniach reumatycznych, w zmianach zwyrodnieniowych kręgosłupa i stawów w napięciach neurologicznych.

Kompres na zimno można trzymać w lodówce lub zamrażalniku przez czas wskazany w instrukcji zastosowania. Na ciepło można podgrzewa go we wrzącej wodzie. Okład zimno - ciepło Depan należy stosować na zewnętrzne partie ciała. Depan okład na plecy to bardzo dobry kompres, który powinien znaleźć się w każdym domu, przynosi natychmiastową ulgę w wielu przypadkach chorobowych. Jest to niedrogi, a bardzo skuteczny produkt na wiele dolegliwości.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- okład Depan na zimno i ciepło przeznaczony na plecy
- można stosować go na ciepło i zimno
- w terapii ciepłem pomocny na: rozluźnienie mięśni, w bólach korzonkowych, w schorzeniach reumatycznych, na zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa i stawów chorobowych, przy napięciach neurologicznych
- w terapii na zimno: w stłuczeniach i występujących przy tym krwawieniach, w obrzękach, przy naderwaniach mięśniowych
- z żelowym wypełnieniem
- kompres z nietoksycznego materiału
- do przechowywania w lodówce lub zamrażalniku na zimno
- na ciepło można podgrzewać go we wrzątku
- przynosi natychmiastową ulgę
- elastyczny doskonale dopasowuje się do ciała
- wygodne zakładanie
- stosunkowo niska cena do jakości

Napisz opinię
2020-05-12 15:28:52 - 

dobry okład na plecy długo trzyma ciepło w porównaniu do innych ten jest dużo lepszy ma postać żelowych kulek wczesniej miałam płynne nie utrzymywały tak długo ciepła

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali też: