Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Szybki Opatrunek na rany Akutol Spray

Małe rany skaleczenia zdarzają się bardzo często każdemu z nas częściej nawet dzieciom. Wtedy zazwyczaj sięgamy po plastry aby zakleić ranę i ochronić ją przed zanieczyszczeniami. Jednak plastry nie zawsze dobrze utrzymują się na skórze zwłaszcza w miejscach na zgięciach, łokciach kolanach itp. problematycznych miejscach. Dlatego warto wtedy wybrać opatrunek w spray, który sprawdza się rewelacyjnie nie tylko w trudno dostępnych miejscach na ciele ale na wszystkie rany i skaleczenia. Spray został przeznaczony do opatrywania ran, małych otarć, również ran ciętych. Nie jest jednak przeznaczony do zastosowania na rany krwawiące. Opatrunek w sprayu bardzo dobrze utrzymuje się na skórze jest odporny na zmywanie, zmywa się z powierzchni alkoholem.

Po nałożeniu tworzy na skórze elastyczną warstwę ochronną, która nie krępuje ruchów. Sposób zastosowania jest bardzo prosty przed użyciem należy wstrząsnąć buteleczką najpierw należy dokładnie oczyścić ranę i osuszyć. Po czym spryskać ranę z odległości najlepiej od około 15 cm. Preparat stosuje się tylko i wyłącznie zewnętrznie. Przed zastosowaniem spray'u należy szczegółowo zapoznać się z instrukcją zastosowania. Akutol Spray jest to bardzo wygodna forma zabezpieczania opatrunków dla każdego, osób dorosłych jak i również dzieci. Idealnie nadaje się także do zabrania w podróż zajmuje niewielką ilość miejsca i działa bardzo szybko również przynosząc natychmiastową ulgę.

Spray na rany o pojemności 60 ml. Składnik aktywny: mieszanka 80% alginatu wapnia i 20% alginatu sodu. W składzie znajdziemy również wyciąg z rumianku pospolitego i nagietka lekarskiego, rośliny które mają właściwości dezynfekujące i działają przeciwzapalnie. Dodatkowo spray wzbogacony został o olej z rokitnika, aloe vera i wosk z jojoby, które przyspieszają gojenie ran i zapewniają skuteczne nawilżenie zranionego miejsca. W naszej ofercie posiadamy również inne preparaty w postaci sprayu przeznaczone na rany krwawiące przyspieszające gojenie. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- spray Akutol do zastosowania na skórę
- pozwala na ochronę ran, drobnych skaleczeń, nacięć
- wykazuje odporność na zmywanie
- tworzy na skórze elastyczną warstwę
- zmywa się alkoholem z powierzchni skóry
- w składzie zawiera wyciągi roślinne o działaniu przeciwzapalnym do miejscowego stosowania na skórę
- pojemność 60 ml
- wygodna aplikacja w formie sprayu
- podręczna buteleczka