Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Akutol Stop - spray tamujący krew

Większość z nas zapewne nie raz w życiu miało do czynienia z drobnymi ranami, które powodowały większe krwawienia. Jednak nie zawsze zwykły opatrunek pozwala w szybki sposób na zatamowanie rany. Dlatego w szybkim i bezbolesnym tamowaniu krwi polecamy sprawdzony i skuteczny produkt jakim jest spray Akutol do tamowania krwawień. Jest to nowoczesny rodzaj preparatu przeznaczony do tamowania krwawień i opatrywania drobnych ran powierzchniowych. Środek bazuje na aktywnych składnikach alginianów tworząc nad raną warstwę proszku który absorbuje krew z miejsca rany, przy czym powstaje chłodzący hydrożel przynoszący natychmiastową ulgę.

Krew nie spływa co dodatkowo nie potęguje strachu zwłaszcza u dzieci, produkt może być również stosowany u małych dzieci. Zastosowanie przed użyciem: środek na rany należy mocno wstrząsnąć, po czym nanieść na zdezynfekowane miejsce poprzez rozpylenie z odległości najlepiej od 15 do 20 cm od zmienionego miejsca. Środek zaleca się nanosić w takiej ilości jak wielkość rany uważać aby nie spływał. Szczegółowe zastosowanie preparatu znajdą Państwo w ulotce, z którą należy się zapoznać przed użyciem. Dzieci powinny stosować preparat pod kontrolą rodzicielską lub opiekuna. środek dostępny w małym wygodny opakowaniu.

Spray tamujący rany przydatny również w warunkach domowych zwłaszcza kiedy posiadamy małe dzieci jak i również w niezastąpiony w czasie podróży górskich biwakowych itp. Aerozol chronić przed źródłem ciepła promieniami słonecznymi, iskrami i innymi źródłami zapłonu, pojemnik pod ciśnieniem, należy również chronić oczy przed dostaniem się preparatu do środka. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- spray do tamowania krwawień Akutol
- do zastosowania podczas tamowania krwi z ran powierzchniowych
- działa bardzo szybko tamując krwawienie i przynosząc natychmiastową ulg
- tworzy na ranie warstwę proszku tym samym natychmiast zmniejsza krwawienie
- może być stosowany u dzieci i dorosłych
- uspokaja miejsce rany
- wydajny 
- niezastąpiony w warunkach domowych również w czasie wypraw, podróży górskich
- małe poręczne opakowanie zmieści się do każdej apteczki