Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor W KILKU SŁOWACH...

Spray do bezbolesnego usuwania plastrów 

Każdy z nas zapewne nie raz miał rany, skaleczenia różnego rodzaju, które wymagały zaklejenia plastrem czy innym opatrunkiem. Jednak bardzo często zdarza się, że zaklejony plaster czy opatrunek sprawia trudności w czasie ściągnięcia a rana jest jeszcze niezagojona, co wzmacnia odczucie bólu towarzyszące odklejaniu plastra. Jak zatem sobie z tym poradzić, warto wtedy wypróbować nowoczesny spray Akutol przeznaczony do bezbolesnego usuwania plastrów, opatrunków przylepnych. Spray może być także wykorzystywany do innych wyrobów medycznych przyklejanych do powierzchni ciała jak np. rurki, cewniki, kaniule itp.

Produkt może być stosowany do zwykłych plastrów jak i również na inne rodzaje opatrunków plastrów przeznaczonych do kinestiotapingu, plastry nikotynowe czy nawet elektrody EKG. Spray na plastry jest bardzo łatwy w użyciu i działa bardzo szybko. Dodatkowo jego działanie nie ma żadnego wpływu na proces gojenia się i nie zostaje wchłonięty przez ranę. Po aplikacji leczone miejsce jest czyste i można powtórnie nakleić na nim opatrunek. Produkt jest bezpieczny w zastosowaniu można go używać dla dzieci, osób dorosłych a także cukrzyków.

Sposób zastosowania: przed użyciem należy oczyścić skórę w obrębie, której znajduje się plaster, po czym plaster spryskać z odległości około 10 do 15 cm od skóry, następnie odczekać około 10 – 15 sekund i oderwać plaster szybkim zdecydowanym ruchem. Jeżeli na skórze mamy plastry nieprzepuszczalne w takim przypadku zaleca się spryskiwanie rogu plastra i kolejno jego zdejmowanie. Przed zastosowaniem należy szczegółowo zapoznać się z instrukcją stosowania. Spray do odklejania plastrów bez bólu dostępny w wygodnej poręcznej butelce dzięki temu można mieć go zawsze pod ręką. Produkt w opakowaniu 35 ml. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- spray do usuwania plastrów bez bólu
- produkt został przeznaczony do odklejania różnego rodzaju plastrów zwykłych opatrunków, do kinestiotapingu, nikotynowych itp. 
- wygodny w użyciu
- nie powoduje bólu podczas odklejania 
- zapewnia łatwe i szybkie ściąganie opatrunku w każdych warunkach
- nie ma wpływu na gojenie się ran
- miejsce pozostaje czyste i gotowe do powtórnej aplikacji opatrunku
- bezpieczny dla dzieci, dorosłych, cukrzyków
- pojemność 35 ml