Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Profesjonalne opatrunki hydrożelowe w dobrej cenie. Opatrunki hydrożelowe to produkty o wysoce zaawansowanej technologii, przeznaczone dla szczególnie wymagających. Wyposażone zostały w żelową formułę AQUA-GEL, która posiada właściwości absorpcyjne, zatrzymujące wydzielinę wraz z mikroorganizmami w strukturze hydrożelu. Ponadto zapewnia odpowiedni poziom wilgoci na powierzchni, co wspomaga oczyszczanie się rany i powoduje jej szybsze gojenie się. AQUA-GEL to opatrunki sterylne wykonane z przezroczystego, elastycznego tworzywa, zapewniające długotrwałą wytrzymałość i zastosowanie nawet w trudnych miejscach narażonych na wielokrotne zginanie się skóry: łokcie, kolana, nadgarstki.

Zawartość żelowego opatrunku daje natychmiastowe uczucie ukojenia, szczególnie przy oparzeniach. Powodują także szybsze gojenie się skóry, dzięki ich zastosowaniu znacznie zmniejsza się czas leczenia i związane z nim koszty, ponieważ stosując plastry hydrożelowe nie potrzebujemy, aż tylu bandaży, antybiotyków i gazy jak w tradycyjnym leczeniu oparzeń, które jak wiadomo jest bardzo drogie,  długotrwałe i wymaga starannej pielęgnacji. Opatrunki są również przeznaczone do każdego rodzaju ran z małym wysiękiem, idealnie sprawdzą się przy ranach tzw. suchych, z martwicą i tych znajdujących się w fazie epitelializacji (naskórkowanie i bliznowacenie po całkowitym wypełnieniu się rany ziarniną), w tym: rany oparzeniowe I i II stopnia, różnego rodzaju owrzodzenia, odleżyny powierzchniowe, miejsca po pobraniu przeszczepów, liczne otarcia i skaleczenia oraz (stopa cukrzycowa i inne).

Opatrunki hydrożelowe idealnie łagodzą ból i stanowią mocną barierę dla bakterii z zewnątrz. Ponadto hydrożele zapewniają stały dostęp do tlenu, dzięki czemu rana jeszcze lepiej  się goi, ograniczają również powstawanie blizn, co jest niezwykle istotnym aspektem estetycznym. Ich przezroczysta struktura zapewnia większą kontrolę przy obserwacji opatrywanych miejsc. Plastry hydrożelowe dostępne są w różnych kształtach i rozmiarach, prezentowany w opisie to produkt o 5 cm średnicy okrągły, idealne na mniejsze i większe powierzchnie ciała. Pakowane pojedynczo i co najważniejsze jałowe, bardzo łatwe i przyjemne w aplikacji, gwarancja natychmiastowej ulgi.

Dla wszystkich, którzy potrzebują natychmiastowego ukojenia i ponad wszystko cenią komfort.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- szeroki wachlarz zastosowań (oparzenia, odleżyny, owrzodzenia, otarcia, przewlekłe rany itp.)
- AQUA-GEL zawierają hydrożelową formułę
- dostępne w różnych kształtach i wymiarach 
- pakowane pojedynczo - jałowe
- nie przyklejają się do ran 
- przezroczysta struktura zapewnia stałą obserwację opatrywanych miejsc 
- ogranicza powstawanie blizn 
- działa kojąco i łagodnie znieczulająco
- łatwy w zastosowaniu 

Napisz opinię
2017-06-26 13:33:32 - 

Okrągły kształt sprawia, że opatrunek nie ma ostrych krawędzi które mogłyby podrażnić przypadkowo rane. Do tego jest wytrzymały