Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Profesjonalne opatrunki hydrożelowe  w dobrej cenie, z formułą AQUA-GEL to produkty należące do najnowszej technologi materiałów opatrunkowych. Żelowa formuła AQUA-GEL to kompozycja zawierająca wodę i  naturalne, syntetyczne polimery, które  są usieciowane  za pomocą wiązki elektronów zapewnia to sterylność i wytrzymałość opatrunku.

Opatrunek zawiera w sobie transparentny płat hydrożelowy, który składa się z 90% wody i polimerów tworzących trójwymiarową przestrzenną sieć, dzięki temu opatrunki wyróżniają doskonałe właściwości. Do, których możemy zaliczyć: odpowiednie nawilżenie dające uczucie natychmiastowej ulgi i uśmierzenia bólu, ponadto zapewniają szybsze gojenie się rany, dodatkowo posiadają właściwości absorpcyjne - (wydzielina z mikroorganizmami zatrzymuje się w strukturze hydrożelu), wspomagają procesy autolitycznego oczyszczania się rany i przyspieszają namnażanie nowych komórek wzrostu. Plastry  hydrożelowe mają szeroki wachlarz zastosowania m.in. polecane są: do ran o umiarkowanym wysięku pokrytych martwicą i tych znajdujących się w fazie epitelializacji, (naskórkowanie i bliznowacenie po całkowitym wypełnieniu się rany ziarniną). Stosowane są również przy, owrzodzeniach, otarciach, odleżynach powierzchniowych, miejscach po pobraniu przeszczepów, stopa cukrzycowa i innych przewlekłych ranach). Idealnie sprawdzą się przy oparzeniach I i II stopnia gdyż znacznie przyspieszają gojenie się ran i eliminują bliznowacenie. Ponadto zastosowanie plastrów hydrożelowych jest znacznie tańszym rozwiązaniem, gdyż ich stosowanie przy oparzeniach skraca czas leczenia i nie ma potrzeby stosowania dodatkowych ilości leków, gazy czy bandażu, które przy długotrwałej pielęgnacji generują koszty.

Dzięki elastyczności plastry świetnie dopasowują się do każdej części ciała i nie powodują odklejania się, nawet na zgięciach np. kolan, łokci itp. Materiał, z którego są wykonane to przezroczyste tworzywo o oddychającej strukturze, która pozwala lepiej obserwować ranę. Plastry hydrożelowe w naszym sklepie dostępne są w różnych kształtach i rozmiarach, prezentowany w opisie to produkt o 6,5 cm średnicy okrągły, przeznaczony na mniejsze i większe powierzchnie ciała.Pakowane pojedynczo i co najważniejsze jałowe, bardzo łatwe i przyjemne w aplikacji, gwarancja natychmiastowej ulgi.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- szeroki wachlarz zastosowań (oparzenia, odleżyny, owrzodzenia, otarcia, przewlekłe rany itp.)
- AQUA-GEL z hydrożelową formułą
- dostępne w różnych kształtach i wymiarach
- pakowane pojedynczo - jałowe
- nie przyklejają się do ran
- przezroczysta struktura zapewnia stałą obserwację opatrywanych miejsc
- ogranicza powstawanie blizn
- działa kojąco i łagodnie znieczulająco
- łatwy w zastosowaniu

Napisz opinię
2017-06-26 13:28:21 - 

Nie ma nic lepszego na oparzenia niż ten opatrunek. Ból wyraźnie się zmniejsza i da się jakość funkcjonować