Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Profesjonalne opatrunki hydrożelowe w dobrej cenie. Produkty zostały wyposażone w żelową formułę AQUA-GEL, posiadającą właściwości absorpcyjne, które zatrzymują wydzielinę wraz z mikroorganizmami w strukturze hydrożelu. Formuła hydrożelowa zapewnia odpowiedni poziom wilgoci na powierzchni, co wspomaga oczyszczanie się rany i powoduje jej szybsze gojenie się.

Opatrunki wykonane są z przezroczystego, elastycznego tworzywa, zapewniającego długotrwałą wytrzymałość i zastosowanie nawet w takich miejscach jak: ( łokcie, kolana, nadgarstki). Jak wiadomo są to problematyczne miejsca, gdzie opatrunki często się odklejają. Zawartość hydrożelowego opatrunku daje natychmiastowe uczucie ukojenia bólu, jednocześnie minimalizując go. Szczególnie polecane przy oparzeniach I i II stopnia, dzięki zastosowaniu tego rodzaju opatrunków rany goją się znacznie szybciej, powodują również lepsze zbliznowacenie się, niż zwykłe plastry. Ponadto stosując plastry hydrożelowe znacznie skraca się czas leczenia i nie potrzebujemy stosowania dodatkowej ilości leków i materiałów opatrunkowych. Opatrunki są także przeznaczone do każdego rodzaju ran z małym wysiękiem, idealnie sprawdzą się przy ranach tzw. suchych, z martwicą i tych znajdujących się w fazie epitelializacji (naskórkowanie i bliznowacenie po całkowitym wypełnieniu się rany ziarniną), oraz ranach oparzeniowych, różnego rodzaju owrzodzeniach, odleżynach, powierzchniowych, miejsca po pobraniu przeszczepów, licznych otarcia i skaleczeniach przy (stopie cukrzycowej i innych). Opatrunki hydrożelowe dzięki swoim właściwością, idealnie łagodzą ból i stanowią mocną barierę dla zanieczyszczeń i bakterii z środowiska zewnętrznego. Ponadto hydrożele zapewniają stały dostęp do tlenu, dzięki czemu rana jeszcze lepiej się goi. Ich przezroczysta struktura zapewnia większą kontrolę przy obserwacji opatrywanych miejsc.

Plastry hydrożelowe dostępne są w różnych kształtach i rozmiarach, prezentowany w opisie to produkt o wymiarach 5,5cm x 11cm, średnich rozmiarów przeznaczone do stosowania na większe rany.Opatrunki pakowane pojedynczo, sterylne. Hydrożele to produkty w pełni bezpieczne i komfortowe dla pacjenta, bardzo łatwe w aplikacji,  przynoszące natychmiastowe ukojenie.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- szeroki wachlarz zastosowań (oparzenia, odleżyny, owrzodzenia, otarcia, przewlekłe rany itp.)
dostępne w różnych kształtach i wymiarach 
- pakowane pojedynczo - jałowe
AQUA-GEL zawierają formułę hydrożelu przyspieszającą gojenie się ran
- nie przyklejają się do ran 
- przezroczysta struktura zapewnia stałą obserwację opatrywanych miejsc 
- ogranicza powstawanie blizn 
- działa kojąco i łagodnie znieczulająco 
- łatwy w zastosowaniu 

Napisz opinię
2017-06-26 13:29:06 - 

Spodobał mi się fakt, że opatrunek jest przezroczysty. Mogę obserwować oparzenie bez odrywania go