Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Profesjonalne opatrunki hydrożelowe w dobrej cenie. Opatrunki hydrożelowe z formułą AQUA-GEL to nowoczesne produkty dostępne na Polskim rynku. Zawierają formułę AQUA-GEL jest to kompozycja wodna, naturalnych i syntetycznych polimerów zapewniających sterylność i wytrzymałość opatrunku.

Plastry zawierają transparentny płat hydrożelowy składający się z 90% wody i polimerów tworzących trójwymiarową przestrzenną sieć, dzięki czemu mają doskonałe właściwości między innymi: zapewniają skuteczne nawilżenie, dające uczucie natychmiastowego ukojenia oraz  skuteczniejsze gojenie się ran, posiadają także właściwości absorpcyjne - (wydzielina z mikroorganizmami zatrzymuje się w strukturze hydrożelu), wspomagają procesy oczyszczania się rany i przyspieszają namnażanie nowych komórek wzrostu. Plastry hydrożelowe mają wszechstronne zastosowanie m.in. polecane: w ranach z martwicą, tych znajdujących się w fazie epitelializacji, (naskórkowanie i bliznowacenie po całkowitym wypełnieniu się rany ziarniną). Stosowane są również przy, owrzodzeniach, otarciach, odleżynach powierzchniowych, miejscach po pobraniu przeszczepów, (stopa cukrzycowa i innych przewlekłych ranach). Idealnie sprawdzą się przy oparzeniach I, II i III stopnia, gdyż znacznie lepiej  przyspieszają gojenie się ran i ograniczają bliznowacenie. Warto wspomnieć również, że ich zastosowanie w przypadku oparzeń daje dużo lepsze rezultaty niż tradycyjne leczenie, dzięki ich właściwościom rany szybciej się goją. Ze względu na długotrwałość leczenia oparzeń hydrożele są bardziej ekonomiczne w zastosowaniu, ponieważ nie wymagają dużej ilości dodatkowych opatrunków typu gazy, bandaże.

Dzięki elastyczności plastry świetnie dopasowują się do każdej części ciała i nie powodują odklejania się, nawet na zgięciach np. kolan, łokci itp. Materiał, z którego są wykonane to przezroczyste tworzywo o oddychającej strukturze, która pozwala lepiej obserwować proces gojenia się ran. Rozmiar prezentowany powyżej 10cm x 12cm, pozwala na zastosowanie opatrunku na większe i mniejsze powierzchnie ciała. Plaster pakowany pojedynczo, sterylny, bardzo łatwy w aplikacji. Jeżeli poszukują Państwo komfortowych i skutecznych plastrów hydrożelowych zapraszamy do zakupu. Gwarancja najwyższej jakości i komfortu

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- szeroki wachlarz zastosowań (oparzenia, odleżyny, owrzodzenia, otarcia, przewlekłe rany itp.
- dostępne w różnych kształtach i wymiarach
- AQUA GEL posiadają formułę hydrożelową, która przyspiesza gojenie się ran
- pakowane pojedynczo - jałowe
- nie przyklejają się do ran 
- przezroczysta struktura zapewnia stałą obserwację opatrywanych miejsc 
- Opatrunki AQUA GEL ograniczają powstawanie blizn 
- działa kojąco i łagodnie znieczulająco 
- łatwy w zastosowaniu 

Napisz opinię
2017-06-26 13:29:59 - 

Produkt większego rozmiaru, idealnie nadaje się do większych urazów. Pokrywa cały obszar i zmniejsza ból

2020-05-14 15:38:17 - 

dobry oaptrunek przyspiesza gojenie