loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

0 szt. / 
0.00 PLN
 • Szukaj
Opatrunek hydrożelowy 12cm x 12cm - Aqua-Gel
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena:7,95 PLN
Produkt dostępny!
średnia: 5.0  ocen: 1
Polecamy Państwu również:
 • Opis produktu
 • Opinie Klientów

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Profesjonalne opatrunki hydrożelowe w dobrej cenie.  Produkty zawierają specjalną formułę żelową - AQUA-GEL, posiadającą właściwości absorpcyjne, które zatrzymują wydzielinę wraz z mikroorganizmami w strukturze hydrożelu. Hydrożelowa formuła zapewnia odpowiedni poziom wilgoci na powierzchni, co wspomaga oczyszczanie się rany i powoduje jej szybsze gojenie się.

Opatrunki wykonane są z transparentnego, elastycznego tworzywa, zapewniającego długotrwałą wytrzymałość. Posiadają również odpowiednie mocowanie, które nie odkleja się nawet  w miejscach często narażonych na zgięcia typu: łokcie, dłonie, kolana. Zawarty w opatrunku hydrożel daje natychmiastową ulgę i ukojenie bólu. Opatrunki są zalecane osobom z występującymi oparzeniach I, II  i III stopnia, przy, których bardzo często wysępują rozległe blizny, dzięki zastosowaniu opatrunków hydrożelowych można zmniejszyć ich widoczność. Główną zaletą używania plastrów przy oparzeniach jest znacznie krótszy czas leczenia. Szacuje się, że może być krótszy nawet o połowę, co zmniejsza użycie materiałów opatrunkowych tym samym generuje niższe koszty leczenia. Opatrunki są również przeznaczone dla ran z małym wysiękiem, idealnie sprawdzą się przy ranach tzw. suchych, z martwicą i tych znajdujących się w fazie epitelializacji (naskórkowanie i bliznowacenie po całkowitym wypełnieniu się rany ziarniną), oraz ranach oparzeniowych, różnego rodzaju owrzodzeniach, odleżynach, powierzchniowych, miejsca po pobraniu przeszczepów, licznych otarcia, skaleczeniach, a także przy stopie cukrzycowej i innych bolesnych uszkodzeniach skóry).

Opatrunki hydrożelowe dzięki swoim własciwością stanowią barierę dla zakażenia z zewnątrz. Ponadto hydrożele zapewniają stały dostęp do tlenu, dzięki czemu rana jeszcze lepiej się goi. Ich przezroczysta struktura zapewnia większą kontrolę przy obserwacji opatrywanych miejsc. Plastry hydrożelowe dostępne są w różnych kształtach i rozmiarach, prezentowany w opisie to produkt o wymiarach 12cm x 12cm, dużych rozmiarów przeznaczony do stosowania na większe rany.Opatrunki pakowane pojedyńczo, sterylne gotowe do natychmiastowego zastosowania. Hydrożele to produkty w pełni bezpieczne i komfortowe dla każdego, bardzo łatwe w aplikacji, przynoszące natychmiastowe ukojenie.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- AQUA-GEL szeroki wahlarz zastosowań (oparzena, odleżyny, owrzodzenia, otarcia, przewlekłe rany itp.)
- dostępne w różnych kształtach i wymiarach
- zawierają hydrożelową formułę
- pakowane pojedynczo - jałowe
- nie przyklejają się do ran 
- przezroczysta struktura zapewnia stałą obserację opatrywanych miejsc 
- AQUA-GEL ograniczają powstawanie blizn 
- działa kojąco i łagodnie znieczulająco 
- łatwy w zastosowaniu 

 • 2017-06-26 13:30:45 - Sandra

  Produkt wysokiej jakości, tworzywo jest odporne i wytrzymałe

Polecamy Państwu również:
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali też: