Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Profesjonalne opatrunki hydrożelowe w dobrej cenie.  Produkty zawierają specjalną formułę żelową - AQUA-GEL, posiadającą właściwości absorpcyjne, które zatrzymują wydzielinę wraz z mikroorganizmami w strukturze hydrożelu. Hydrożelowa formuła zapewnia odpowiedni poziom wilgoci na powierzchni, co wspomaga oczyszczanie się rany i powoduje jej szybsze gojenie się.

Opatrunki wykonane są z transparentnego, elastycznego tworzywa, zapewniającego długotrwałą wytrzymałość. Posiadają również odpowiednie mocowanie, które nie odkleja się nawet  w miejscach często narażonych na zgięcia typu: łokcie, dłonie, kolana. Zawarty w opatrunku hydrożel daje natychmiastową ulgę i ukojenie bólu. Opatrunki są zalecane osobom z występującymi oparzeniach I, II  i III stopnia, przy, których bardzo często występują rozległe blizny, dzięki zastosowaniu opatrunków hydrożelowych można zmniejszyć ich widoczność. Główną zaletą używania plastrów przy oparzeniach jest znacznie krótszy czas leczenia. Szacuje się, że może być krótszy nawet o połowę, co zmniejsza użycie materiałów opatrunkowych tym samym generuje niższe koszty leczenia. Opatrunki są również przeznaczone dla ran z małym wysiękiem, idealnie sprawdzą się przy ranach tzw. suchych, z martwicą i tych znajdujących się w fazie epitelializacji (naskórkowanie i bliznowacenie po całkowitym wypełnieniu się rany ziarniną), oraz ranach oparzeniowych, różnego rodzaju owrzodzeniach, odleżynach, powierzchniowych, miejsca po pobraniu przeszczepów, licznych otarcia, skaleczeniach, a także przy stopie cukrzycowej i innych bolesnych uszkodzeniach skóry).

Opatrunki hydrożelowe dzięki swoim właściwością stanowią barierę dla zakażenia z zewnątrz. Ponadto hydrożele zapewniają stały dostęp do tlenu, dzięki czemu rana jeszcze lepiej się goi. Ich przezroczysta struktura zapewnia większą kontrolę przy obserwacji opatrywanych miejsc. Plastry hydrożelowe dostępne są w różnych kształtach i rozmiarach, prezentowany w opisie to produkt o wymiarach 12cm x 12cm, dużych rozmiarów przeznaczony do stosowania na większe rany.Opatrunki pakowane pojedynczo, sterylne gotowe do natychmiastowego zastosowania. Hydrożele to produkty w pełni bezpieczne i komfortowe dla każdego, bardzo łatwe w aplikacji, przynoszące natychmiastowe ukojenie.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- AQUA-GEL szeroki wachlarz zastosowań (oparzenia, odleżyny, owrzodzenia, otarcia, przewlekłe rany itp.)
- dostępne w różnych kształtach i wymiarach
- zawierają hydrożelową formułę
- pakowane pojedynczo - jałowe
- nie przyklejają się do ran 
- przezroczysta struktura zapewnia stałą obserwację opatrywanych miejsc 
- AQUA-GEL ograniczają powstawanie blizn 
- działa kojąco i łagodnie znieczulająco 
- łatwy w zastosowaniu 

Napisz opinię
2017-06-26 13:30:45 - 

Produkt wysokiej jakości, tworzywo jest odporne i wytrzymałe