Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Opakowanie 100 szt. popularnych strzykawek do insuliny

Opakowanie strzykawek insulinowych marki firmy KD - JECT. Strzykawki insulinowe przeznaczone dla osób zmagających się z cukrzycą, wymagających zastrzyków insulinowych. Wykorzystywane również w placówkah medycznych. Strzykawki w naszej ofercie to wysokiej jakości produkty, które spełniają ścisłe normy Unijne w zakresie bezpieczeństwa, zostały poddane licznym testom kliniczny.

Strzykawki insulinowe wyposażone zostały w cienką specjalistycznie, profilowaną igłę, która ułatwia wkłucie i znacznie  redukuje ból, powstający podczas zastrzyku. Posiadają przezroczysty cylinder z precyzyjną skalą, umożliwiającą dokładne odmierzenie leku oraz jego skuteczną aplikację. Pierścień zabezpieczający w strzykawce chroni przed przypadkowym wycofaniem tłoka.

Strzykawki posiadają bardzo lekką konstrukcję i nie zajmują dużo miejsca, tak aby mogły być zawsze pod ręką. Prezentowane strzykawki insulinowe dostępne w opakowaniu zbiorczym zawierającym 100 sztuk strzykawek z igłą o pojemności 1ml, wymiary igły 27G x 1/2" (0,40 x 13 mm). Strzykawki w naszym sklepie mogą Państwo również zakupić pojedynczo w dowolnej ilości. Produkty  przeznaczone do jednorazowego użytku, po zastosowaniu należy je zutylizować.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- strzykawki nsulinowe dla cukrzyków
- solidnie wykonane
- specjalnie zaostrzona igła, pozwala na łatwiejsze i skuteczniejsze wkłucie, eliminując ból
- ergonomiczna konstrukcja, zapewnia odpowiednie trzymanie w dłoni 
- wyprodukowane zgodnie ze ścisłymi normami Unii Europejskiej
- pakowane sterylnie i pojedynczo
- do jednokrotnego użytku
- nie zajmują dużo miejsca
- wymiary igły: 27G x 1/2" (0,40 x 13 mm)
- w ekonomicznym opakowaniu, zawierającym 100 sztuk strzykawek insulinowych
- w bardzo dobrej cenie