Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości strzykawki tuberkulinowe TBC 1 ml 0,45 x 12mm (26G x 1/2") - z igłą (1 szt.)

Strzykawki tuberlinki, (strzykawka tuberkulinowa z igłą). to medyczne wyroby znanej i cenionej na rynku firmy KD Medical - niemiecki producent. Strzykawki głównie wykorzystywane w medycynie przy iniekcjach skórnych i dożylnych, produkty można również stosować w weterynarii. Strzykawka posiada specjalnie zaprojektowane ostrze, trójpłaszczyznowe, które zapewnia doskonałą wytrzymałość i jest mniej bolesne podczas nakłuwania, niż zwykłe, tradycyjne ostrza.

Strzykawka tuberkulinowa z igłą i stożkiem Luer o pojemności 1 ml. Obudowa strzykawki została zbudowana z polipropylenu, materiału charakteryzującego się dużą wytrzymałością. Z kolei tłok został wykonany z gumowego tworzywa, innowacyjną metodą, która  w znaczny sposób ograniczają pojemność resztkową. Strzykawka posiada czytelną, niezmywalną podziałkę, pozwalającą na odpowiednie odmierzenie cieczy. Igła wykonana z wysokiej jakości stali, spełniająca standardy ISO 9626.

Kryza strzykawki zapobiega, przypadkowemu cofaniu się tłoka. Produkty spełniają normy Unijne w zakresie medycznym, sterylizowane tlenkiem etylenu. Strzykawki zostały zapakowane sterylnie, jednostkowo typu blister - pack. Strzykawki tuberkulinowe przeznaczone do jednokrotnego użytku. Strzykawki tuberlinki mogą Państwo zakupić w naszym sklepie również w opakowaniu zbiorczym, który zawiera 100 sztuk, asortymentu, w tym celu prosimy o  zapoznanie się z ofertą naszego sklepu internetowego.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- wykorzystywane w medycynie i weterynarii
- do iniekcji skórnych i żylnych 
- specjalnie zaprojektowane ostrze trójpłaszczyznowe, skutecznie eliminują ból
- stożek typu Luer
- obudowa strzykawki z polipropylenu
- ostrze wykonane z wysokiej jakości stali 
- precyzyjna podziałka
- kryza zapobiegająca cofaniu się tłoka
- sterylizowane tlenkiem etylenu
- pakowane pojedynczo (blister-pack)
- jednorazowe
- spełniają normy Unijne