Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Tania strzykawka cewnikowa 140 ml

Strzykawki cewnikowe to popularny rodzaj asortymentu medycznego jak sama nazwa wskazuje przeznaczone do cewników ale nie tylko. Strzykawka tego typu nadaje się do karmienia, płukań i aspiracji oraz innych czynności medycznych. W naszym sklepie posiadamy szeroki wybór strzykawek przeznaczonych do wszechstronnego zastosowania o różnej pojemności. W tej ofercie to jedna z większych strzykawek o pojemności 140 ml.

Jest to duża strzykawka cewnikowa przeznaczona do podaży większej ilości środka leczniczego czy pokarmów. Jest to strzykawka typu Żaneta – Janetta. Strzykawka posiada czytelną skalę rozszerzoną do 160 ml. Wyposażona w uniwersalną końcówkę pasującą do większości asortymentu medycznego jak np. dreny, sondy, cewniki itp. Strzykawka cewnikowa posiada szczelny gumowy tłok, zapobiegający się wylewaniu leków, pokarmów. Tworzywo przezroczyste pozwala na kontrolę dawkowania pokarmu i innych płynów. 

Tłok wyposażony została w adapter strzykawkowy luer. Strzykawka do cewników z nadrukowaną czytelną podziałką. Produkt medyczny pakowany pojedynczo. Strzykawka cewnikowa lekka i poręczna zapewnia wygodę w codziennej pracy. Posiadamy szeroki wybór różnego rodzaju strzykawek cewnikowych oraz zwykłych strzykawek medycznych, dostępnych w dziale igły, kaniule, strzykawki, ostrza i akcesoria w podkategorii strzykawki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- strzykawka cewnikowa przeznaczona głównie do karmienia, płukań, aspiracji
- pojemność strzykawki 140 ml
- posiada rozszerzoną skalę do 160 ml
- z uniwersalną końcówką odpowiednią do większości połączeń, urządzeń
- tłok z adapterem strzykawkowym luer
- czytelna podziałka
- tworzywo przezroczyste ułatwiające kontrolę pokarmu i innych płynów
- wygodna w codziennym użytkowaniu