Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Strzykawka cewnikowa 200 ml

Strzykawka Żaneta to rodzaj medycznej strzykawki przeznaczonej do wykonywania płukań, aspiracji czy też karmienia. Strzykawka Janetta bywa stosowana do przepłukiwania uszu w laryngologii. Oprócz tego bardzo częsta wykorzystywana jest z zgłębnikami żołądkowymi oraz cewnikami dla osób wymagających karmienia w inny niż tradycyjny sposób. 

Ten rodzaj strzykawki wyposażony został w przezroczysty tłok, który umożliwia nam obserwację podawanego pokarmu, ilości jaka została zaaplikowana. Dodatkowo w strzykawce zastosowano czytelną podziałkę, która pozwoli na odmierzenie określonej dawki pokarmu. Dopełnieniem jest szczelny tłok wykonany z dobrej  jakości gumy, która nie przepuszcza płynów. 

Strzykawka do karmienia posiada uniwersalne połączenie co pozwala na zastosowanie jej z różnymi drenami, cewnikami, sondami żołądkowymi itp. Strzykawka została zapakowana w sposób sterylny w jednostkowe opakowanie. W naszej ofercie sklepu medycznego posiadamy szeroki wybór strzykawek o różnej pojemności. W tym strzykawki Żanetta w kilku pojemnościach. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- strzykawka cewnikowa Żanetta
- przeznaczona przepłukiwań, karmienia, aspiracji itp.
- do profesjonalnego i prywatnego zastosowania
- odpowiednia do zgłębników i cewników 
- z uniwersalnym złączem
- solidny tłok z gumą zapewnia szczelność na wysokim poziomie
- dokładna podziałka
- strzykawka sterylna 
- pojemność 200 ml
- 1 sztuka