Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości strzykawki jednorazowe

Strzykawka pasująca dla standardowych igieł dostępnych na rynku medycznym. Strzykawka posiada przezroczystą budowę, umożliwiającą obserwację płynów i ich pojemności. Produkt został wyposażony w  czytelną i precyzyjną skalę, (podziałkę), ułatwiającą dostarczanie substancji np. konkretnej dawki lekarstwa. Dodatkowo posiada specjalny pierścień, który zabezpiecza przypadkowemu wycofaniu się tłoka.

Specjalistyczna konstrukcja strzykawki pozwala na niewielki nacisk tłoka, ułatwiając jej aplikację np. leku. Produkt posiada wygodne krawędzie z uchwytami na palce. Strzykawka bardzo lekka, a jej ergonomiczna konstrukcja doskonale dopasowuje się do kształtu osoby obsługującej, można obsługiwać ją jedną ręką. Strzykawki wyprodukowane zgodnie z obowiązującymi normami medycznymi, co sprawia, że kupują Państwo produkty wysokiej jakości, pochodzące z bezpiecznego i sprawdzonego źródła.

Wyżej prezentowana strzykawka dwuczęściowa (przezroczysta obudowa i tłok), o pojemność 2 ml, dla niewielkiej aplikacji leków i innych substancji. Produkty posiadają bardzo długi termin przydatności do użytku. W naszej ofercie mogą zakupić Państwo strzykawki w kilku dostępnych pojemnościach. Posiadamy również bogaty asortyment medyczny przeznaczony do iniekcji między innymi: różnego rodzaju igły, kaniule. Strzykawka BD, to produkt przeznaczony do jednorazowego użytku.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- pasująca dla większości igieł dostępnych na rynku
- strzykawka wymagająca niewielkiego nacisku tłoka, bardzo wygodna
- ergonomiczna budowa umożliwia obsługę strzykawki jedną ręką
- posiada zabezpieczenie, przeciw przypadkowemu wycofaniu się tłoka
- przezroczysta obudowa pozwala na kontrolę płynów
- strzykawki z długim terminem przydatności
- pakowane pojedynczo
- produkty sterylne
- dostępne w różnych pojemnościach
- wykonane zgodnie z wymaganiami UE

 

Napisz opinię
2017-07-05 10:26:53 - 

Produkt o wielu zastosowaniach, prosty w użyciu